Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Jedziemy na rejon.
Wpisany przez Administrator
piątek, 23 lutego 2018 10:07

      Zawody 1

W dniu 20.02.2018 w Zespole Szkół w Siennicy Nadolnej odbyły się powiatowe rozgrywki dla szkół podstawowych w mini piłkę siatkową. Zawody zorganizowane zostały przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. W rozgrywkach uczestniczyła najlepsza szkoła z terenu miasta Krasnystaw czyli PSP nr 4 oraz drużyny, które zwycięsko przebrnęły rozgrywki na poziomie gmin, a były to szkoły z Siennicy Nadolnej, Siennicy Różanej i Tarzymiech.

     Zawody rozgrywane były w systemie „ każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Reprezentantki naszej szkoły pokonały wszystkie swoje przeciwniczki i pewnie awansowały na rozgrywki rejonowe, które odbędą się 13.03.2018 w Tomaszowie Lubelskim.

      Zwycięska drużyna wystąpiła w następującym składzie:

  • Hanna Magier
  • Kornelia Kowalczyk
  • Kornelia Sędłak
  • Irena Bojarczuk
  • Oliwia Kiszczak
  • Maja Fiszer
  • Ola Suchorab
  • Zosia Lewandowska
  • Paula Bodio
  • Gabrysia Kwiatkowska

 

Drużynę przygotowali Grzegorz Madeja i Roman Łukaszewski.

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone