Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

II miejsce w rejonie!
Wpisany przez Administrator
piątek, 09 marca 2018 22:32

   7W dniu 08.03.2018 w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbył się rejonowy finał w mini koszykówce dziewcząt z rocznika 2005/2006. W zawodach udział wzięło sześć drużyn reprezentujących powiaty hrubieszowski, tomaszowski, zamojski i krasnostawski. W drodze losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Zwycięzcy grup uzyskali awans do finału rozgrywek, zaś drużyny, które wywalczyły drugie miejsca walczyły o trzecie miejsce w rejonie.

   Nasze zawodniczki w fazie grupowej spisały się znakomicie. W dwóch meczach pokonały swoje przeciwniczki i z pierwszego miejsca w grupie awansowały do finału rozgrywek.  Udało nam się pokonać zespoły z Zamościa, Hrubieszowa i Białopola, niestety w finale ulegliśmy (po walce) zawodniczkom z Tomaszowa Lubelskiego.

   Ostatecznie nasze reprezentantki, (dzielnie walcząc) zajęły drugie miejsce w rejonie, co jest dużym sukcesem przede wszystkim dla dziewcząt, ale również dla naszej szkoły.

   Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:

 • Gabrysia Kwiatkowska
 • Paula Bodio
 • Oliwia Kiszczak
 • Hania Magier
 • Zosia Lewandowska
 • Kornelka Sędłak
 • Kornelka Kowalczyk
 • Marysia Pawłowska
 • Justynka Kogut
 • Samanta Miler
 • Martynka Korszla
 • Irenka Bojarczuk
 • Oliwia Warchulska

Naszym koszykarkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Drużynę przygotowali Grzegorz Madeja i Roman Łukaszewski.

1234567

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone