IV A NA KONKURSIE O KRASNYMSTAWIE
piątek, 23 marca 2018 08:23

20

22 marca w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy pod hasłem „ Moje miasto Krasnystaw – co o nim wiem?” Konkurs został zorganizowany dla klas IV szkół podstawowych z naszego miasta., a jego celem było poszerzanie wiedzy o historii miasta, zabytkach oraz przyrodzie naszego regionu. Nie mniej ważnym celem była integracja dzieci krasnostawskich szkół. Konkurs miał charakter zabawy – rywalizowały w nim drużyny mieszane, które stanowili uczniowie z różnych szkół. Uczniowie rozwiązywali test składający się z 25 pytań dotyczących różnych dziedzin życia naszego miasta. Rywalizacja przebiegała w bardzo przyjacielskiej atmosferze, a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody. Atrakcją wydarzenia była prezentacja umiejętności psów, wykorzystywanych na co dzień w dogoterapii.

Konkurs zorganizowany został pod patronatem Burmistrza Krasnegostawu, który był fundatorem nagród.

0102030405060708091011121314151617181920