Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Siatkarskie sukcesy naszych chłopaków
Wpisany przez Administrator
środa, 28 marca 2018 19:10
           214 marca siatkarska reprezentacja naszej szkoły pod kierunkiem pana Waldemara Wożakowskiego wzięła udział w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Minisiatkówce, gdzie pokonując kolejne drużyny weszła do finału, a następnie zwyciężyła z drużyną z Zamościa i zdobyła I miejsce!W związku z tym portfel "trenera" został nadwyrężony, no bo jak tu chłopaków nie zabrać do McDonalda na zasłużone jedzonko? Jednak było warto, a jak każdy wie, za ciężką pracę i dobre wyniki nagroda się należy.
Jako zwycięzcy rejonu, nasi sportowcy mogli uczestniczyć w finale wojewódzkim, który odbył się w Świdniku 23 marca. Tam drużyna wywalczyła V miejsce. Jesteśmy jednak pewni, że to dopiero początek ich zmagań o najwyższe laury. Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne wspaniałe emocje!
 
Szkołę reprezentowali:
  • Szymon Droździel
  • Hubert Haładyj
  • Mikołaj Kędziera
  • Adrian Knap
  • Kamil Pizoń
  • Mikołaj Szewczak
  • Filip Szkoda
  • Jakub Wojewoda
  • Mateusz Mazurek
  • Tomasz Zieliński

 

123456

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone