Malarskie sukcesy
czwartek, 05 kwietnia 2018 13:23

3Już kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wojewódzkim konkursie plastycznym PIĘKNY UŚMIECH – ZDROWE ZĘBY, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu. Tym razem wyróżnienia zdobyły uczennice szkoły podstawowej:

- Michalina Słabek kl. III B – przygotowana przez panią Małgorzatę Wróbel,

- Maja Szewczuk kl. IV - przygotowana przez panią Magdalenę Nawrocką.

Cieszy nas również wiadomość, że uczennica kl. III B Dominika Papierz otrzymała Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego w dziedzinie twórczości artystycznej. Jest ona uczestniczką zajęć plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie i pod opieką nauczyciela plastyki pani Agnieszki Żuk-Słabek odnosi sukcesy w konkursach plastycznych: wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych.

Gratulujemy naszym malarkom osiągnięć i życzymy powodzenia na następnych konkursach.

MW