Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„Kropeczki” w Ósemce
Wpisany przez Administrator
wtorek, 10 kwietnia 2018 09:08

Foto 05Dnia 05.04.2018 zespół taneczny „Kropeczki” z klasy III d odwiedził dzieci z przedszkola nr 8 w Krasnymstawie.  Zespół, który prowadzi wychowawczyni klasy p. Grażyna Mąka, dał występ tańców zumba.
     W przedszkolu dzieci z różnych grup wiekowych, od maluchów do starszaków, obserwowały nasze występy.

 

Była wspólna zabawa, gromkie oklaski, a nawet bisy. Uczniowie z klasy III D poprzez wspólne zabawy oraz kolorowanie wiosennych obrazków, nawiązali bliższe kontakty z młodszymi koleżankami i kolegami z grupy sześciolatków

     Wspólna zabawa była naprawdę udana!

               GM

Foto_01Foto_02Foto_03Foto_04Foto_05Foto_06Foto_07

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone