Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

III Powiatowy Konkurs Czytelniczy rozstrzygnięty! Mamy Laureata!
Wpisany przez Administrator
czwartek, 24 maja 2018 17:55

            1

       16 maja 2018r. w naszej szkole odbył się III Powiatowy Konkurs Czytelniczy sprawdzający znajomość lektur szkolnych. Przystąpiło do niego 121 uczniów z naszego powiatu. Uczniowie, którzy uzyskali z testu 80 % pozytywnych odpowiedzi , otrzymywali tytuł laureata. Miło nam poinformować, że to zaszczytne miano uzyskał również uczeń naszej szkoły – Dominik Marciniec z kl. VIB. Do konkursu został on przygotowany przez p. Anitę Iwanicką – Kulibab.

Dominikowi serdecznie gratulujemy i życzymy wielu literackich sukcesów!

                                                                                                                      AIK

2

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone