Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

IX Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej już za nami.
Wpisany przez Administrator
czwartek, 21 czerwca 2018 14:58

     gold-laurel

W dniu 8 czerwca dwoje reprezentantów naszej szkoły: Emilia Łubińska z klasy Ic oraz Bartosz Klus z klasy IIIc, wzięło udział w IX Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej. Konkurs odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Łopienniku Dolnym. Nasi uczniowie przygotowali swoje piosenki pod okiem Pani Samanty Derwich-Zdybel oraz Pana Leszka Darmochwała.

       Oboje brawurowo wykonali swoje przeboje, a jury konkursu stanęło przed trudną decyzją wyłonienia laureatów spośród licznych wykonawców z wielu szkół.

     Ostatecznie pierwsze miejsce w kategorii klas I-III zajął Bartosz Klus z piosenką „Que sera”. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy! Dziękujemy także rodzicom za czynny udział w przygotowaniu swoich pociech.

S. D.-Z., L.D.

foto1

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone