IX Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej już za nami.
czwartek, 21 czerwca 2018 14:58

gold-laurel

W dniu 8 czerwca dwoje reprezentantów naszej szkoły: Emilia Łubińska z klasy Ic oraz Bartosz Klus z klasy IIIc, wzięło udział w IX Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej. Konkurs odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Łopienniku Dolnym. Nasi uczniowie przygotowali swoje piosenki pod okiem Pani Samanty Derwich-Zdybel oraz Pana Leszka Darmochwała.

Oboje brawurowo wykonali swoje przeboje, a jury konkursu stanęło przed trudną decyzją wyłonienia laureatów spośród licznych wykonawców z wielu szkół.

Ostatecznie pierwsze miejsce w kategorii klas I-III zajął Bartosz Klus z piosenką „Que sera”. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy! Dziękujemy także rodzicom za czynny udział w przygotowaniu swoich pociech.

S. D.-Z., L.D.