Uroczystości
"Drogi Wolności" - w hołdzie Niepodległej.
piątek, 11 maja 2018 21:26

1910 maja 2018 roku w Krasnostawskim Domu Kultury odbył się koncert "Drogi wolności" - uroczystość poświęcona ojczyźnie i wolności, zorganizowana z okazji zbliżającej się setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie – p. Alicja Kasprzak – Żeżuła powitała przybyłych gości i przedstawiła wydarzenia, które miały wpływ na losy naszej ojczyzny, prowadząc do odzyskania niepodległości.

Plakat 2018

Pamiętamy o naszych bohaterach
piątek, 20 kwietnia 2018 10:59

6W tym roku obchodzimy 78 rocznicę zbrodni katyńskiej. Co roku nasza szkoła organizuje i angażuje się w różne wydarzenia, mające na celu upamiętnienie około 22 tysięcy Polaków zamordowanych przez Związek Radziecki podczas II wojny światowej. W szkole, na drugim piętrze została zorganizowana wystawa o tematyce mordu katyńskiego. Samorząd Uczniowski przygotował audycję, z której mogliśmy dowiedzieć się więcej o zbrodni dokonanej na naszym narodzie oraz wysłuchać "Ballady Katyńskiej" Jacka Kaczmarskiego.

Drogi Wolności

Zapraszamy na koncert

Dim lights

Polegli…tak wiele im zawdzięczamy
środa, 21 marca 2018 12:05

07          Dnia 05.03.2018 w naszej szkole uczciliśmy pamięć Żołnierzy Wyklętych. O godzinie 10:35 na Sali gimnastycznej odbył się apel upamiętniający ich śmierć. Po oficjalnym rozpoczęciu i wprowadzeniu sztandaru nastąpiła część artystyczna. Podczas niej uczniowie naszej szkoły przedstawiali utwory patriotyczne. Następnie przybliżyli życiorysy żołnierzy, którzy najbardziej przysłużyli się Polsce.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>