Uroczystości
„PAMIĘTAMY”
wtorek, 14 listopada 2017 09:32

15 W przeddzień rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości na godzinie wychowawczej cała klasa IIB gimnazjum wraz z Panią Anitą Iwanicką-Kulibab i Panią Martą Cięcierą udała się do Ogrodu Biblijnego Jana Pawła II przy naszym parafialnym kościele św. Franciszka Ksawerego.  Wybraliśmy się tam, aby uczcić pamięć ludzi poległych w Katyniu, Miednoje, Charkowie pochodzących z Krasnegostawu i okolic.

Dzień patrona szkoły
piątek, 27 października 2017 15:05

30Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II 20 października 2017 roku świętowała 12 rocznicę nadania szkole imienia. Pierwsza część uroczystości miała miejsce w kościele św. Franciszka, gdzie zaproszeni goście, rodzice, pracownicy szkoły i uczniowie wzięli udział w uroczystej mszy świętej. Dalsza część uroczystości odbyła się w budynku szkoły. Rozpoczęła się odśpiewaniem przez zespół „Jak zawsze” pieśni „Gaude Mater Polonia”.

DZIEŃ NAUCZYCIELA W „CZWÓRCE”.
poniedziałek, 16 października 2017 22:34

02Dziś chylimy głowy w ogromnej podzięce

za trudną pracę z nami i okazane serce.

W dniach 13 i 16 października 2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Mimo, że w tych dniach lekcje odbywały się zgodnie z planem, to atmosfera w szkole była niecodzienna. Odświętnie ubrani uczniowie z kwiatami czekali na swoich wychowawców i nauczycieli, aby złożyć im najlepsze życzenia.

Miejska uroczystość obchodów Dnia Edukacji Narodowej
poniedziałek, 16 października 2017 20:00

0113 października 2017 r. w Krasnostawskim Domu Kultury odbyła się uroczystość miejska z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym roku oprawą tego szczególnego dnia zajęła się Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II.

Święto pracowników oświaty przypomina o szczególnym posłannictwie nauczycieli, których działania wychowują i edukują, ale przede wszystkim wspierają  rozwój dzieci i młodzieży pomagając odkrywać tajemnice świata, rozwijać zdolności, pasje i twórcze zainteresowania.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>