Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
DZIEŃ NAUCZYCIELA W „CZWÓRCE”.
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 16 października 2017 22:34

02Dziś chylimy głowy w ogromnej podzięce

za trudną pracę z nami i okazane serce.

         W dniach 13 i 16 października 2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Mimo, że w tych dniach lekcje odbywały się zgodnie z planem, to atmosfera w szkole była niecodzienna. Odświętnie ubrani uczniowie z kwiatami czekali na swoich wychowawców i nauczycieli, aby złożyć im najlepsze życzenia.

        Samorząd Uczniowski przygotował prezentację multimedialną oraz niecodzienną wystawę prezentującą zdjęcia nauczycieli z dzieciństwa, która wzbudziła duże zainteresowanie i sprawiła uczniom wiele frajdy.  W dniu 16 października odbył się apel, podczas którego pracownicy szkoły otrzymali okolicznościowe naklejki Super Nauczyciela, a pani dyrektor Alicja Kasprzak -Żeżuła "insygnia władzy".

         Zuzanna Kucharczyk oraz Michał Szymoniak w imieniu społeczności uczniowskiej złożyli wszystkim pracownikom szkoły życzenia oraz podziękowali za trud pracy wkładany w wychowanie i nauczanie.

         Apel uświetnił pokaz taneczno- gimnastyczny przygotowany przez zespół TWINE w składzie: Emilia Kowalczyk, Lena Skrzypiec i Natalia Szymańska.

       Uroczystość zakończyło niezwykle interesujące przedstawienie na podstawie „Zemsty” Aleksandra Fredry przygotowane pod kierunkiem p .Anity Iwanickiej – Kulibab, Sylwii Szymańskiej, Magdaleny Nawrockiej i p. Leszka Darmochwała.

SU

0102030405

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone