Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów kl. II-III gimnazjum i VII SP
Wpisany przez Administrator
niedziela, 24 czerwca 2018 07:59

     Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 01 21 i 22.06.2018 roku uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum pożegnali w trzech grupach szkołę. Zakończył się kolejny bardzo pracowity, ale obfitujący w wiele sukcesów, wydarzeń i niezapomnianych wrażeń rok szkolny. Trzecioklasiści po raz kolejny uzyskali bardzo wysokie wyniki egzaminów gimnazjalnych - uzyskując średnio wyniki wyższe nawet o ponad 12 punktów procentowych od wyników uzyskanych przez swoich rówieśników w gminie, powiecie, województwie i kraju. 

 

     W uroczystym zakończeniu roku szkolnego udział wzięli: burmistrz Krasnegostawu – pani Hanna Mazurkiewicz, przewodnicząca Rady Rodziców pani Bożena Dąbrowska, zastępca przewodniczącej Rady Rodziców pan Grzegorz Śleboda oraz licznie przybyli Rodzice uczniów, grono pedagogiczne, pracownicy administracyjno -obsługowi i sympatycy szkoły.

     Koniec roku to także czas na wyróżnienia dla uczniów za całoroczną ciężką pracę i … zasłużone nagrody.

Stypendia Burmistrza Krasnegostawu za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

z klas VII:

 • Przemysław Błaszczak,
 • Zuzanna Kucharczyk,
 • Aleksandra Kołodziejczyk,
 • Paweł Szuba,
 • Maciej Pociński,
 • Michał Szymoniak.

 

z gimnazjum:

   • Maria Bojarczuk,
   • Mateusz Gawiński,
   • Kacper Szkoda,
   • Martyna Łusiak,
   • Adrian Kasprzak,
   • Olga Jastrzębska,
   • Filip Pitura,
   • Łukasz Szymczyk,
   • Julia Kwiecińska,
   • Alicja Borzęcka,
   • Patrycja Szuryga.

 

Stypendia Dyrektora Szkoły za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

z klas VII:

   • Gabriela Klus,
   • Błażej Mazurek,
   • Julia Szczepanik,
   • Sebastian Lewandowski

 

z gimnazjum:

   • Martyna Darmochwał,
   • Natalia Soczyńska,
   • Piotr Wojciechowski,
   • Julia Strycharczuk

 

Stypendia Dyrektora Szkoły za wysokie wyniki w sporcie otrzymali:

   • Mateusz Mołczan,
   • Oliwia Stępień

 

Statuetki wybitnych absolwentów roku szkolnego 2017 2018 otrzymali:

   • Maria Bojarczuk,
   • Adrian Kasprzak,
   • Martyna Łusiak

 

Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe z klas VII SP oraz II i III gimnazjum otrzymali następujący uczniowie:  

z klasy VII a:

  • Błażej Mazurek
  • Amelia Magier

 

z klasy VII b:

  • Paweł Szuba
  • Michał Szymoniak
  • Gabriela Klus
  • Sebastian Lewandowski
  • Aleksandra Fidecka
  • Gabriela Kazimierska
  • Kornel Piwko
  • Michał Wojciechowski

 

z klasy VII c:

  • Przemysław Błaszczak
  • Zuzanna Kucharczyk
  • Aleksandra Kołodziejczyk
  • Maciej Pociński
  • Julia Szczepanik
  • Michał Magier

 

z klasy II a:

  • Alicja Borzęcka
  • Krystian Mojski
  • Michał Nowacki

 

z klasy II b :

  • Mateusz Gawiński
  • Kacper Szkoda
  • Olga Jastrzębska
  • Filip Pitura
  • Julia Strycharczuk
  • Jagoda Jarmuł
  • Igor Jastrzębski
  • Martyna Matczuk
  • Magdalena Wrona
  • Julia Matyjaszek
  • Dominik Ptak

 

z klasy IIIa:

  • Martyna Łusiak
  • Patrycja Szuryga
  • Julia Kwiecińska
  • Natalia Soczyńska
  • Alicja Chwała

 

z klasy III b:

  • Maria Bojarczuk
  • Adrian Kasprzak
  • Łukasz Szymczyk
  • Piotr Wojciechowski
  • Martyna Darmochwał
  • Bartłomiej Fidecki
  • Kinga Kuczma

 

Inne nagrody:

 

za 100% frekwencję nagrody z klas VII otrzymali:

 • Przemysław Błaszczak VII c
 • Robert Radomski VII c

 

z gimnazjum:

 • Mikołaj Kostecki II a
 • Alicja Chwała III a
 • Wiktoria Cieszko III a
 • Emilia Karauda III a
 • Adrian Kasprzak III b
 • Kinga Kuczma III b

 

za pracę społeczną przy obsłudze technicznej podczas uroczystości szkolnych – nagrody otrzymali:

 • Kacper Chwaszcz
 • Mateusz Mołczan

 

za pracę w zespole wokalnym „Jak zawsze” nagrody otrzymały:

 • Martyna Łusiak,
 • Gabriela Gęborys,
 • Martyna Darmochwał,

 

za pracę w samorządzie szkolnym nagrody otrzymali:

 • Bartłomiej Dąbrowski,
 • Piotr Wojciechowski,
 • Kacper Szkoda,
 • Adrianna Dras,
 • Michał Szymoniak,
 • Zuzanna Kucharczyk

 

za wzorowe czytelnictwo nagrody otrzymali:

 • Gabriela Klus,
 • Krystian Mojski

 

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w następnych latach.

 

Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 01Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 02Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 03Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 04Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 05Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 06Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 07Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 08Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 09Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 10Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 11Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 12Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 13Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 14Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 15Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 16Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 17Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 18Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 19Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 20Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 21Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 22Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 23Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 24Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 25Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 26Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 27Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 28Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 29Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 30Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 31Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 32Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 33Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 34Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 35Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 36Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 37Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 38Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 39Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 40Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 41Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 42Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 43Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 44Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 45Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 46Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 47Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 48Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 49Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 50Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 51Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 52Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 53Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 54Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 55Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 56Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 57Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 58Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 59Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 60Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 61Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 62Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 63Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 64Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 65Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 66Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 67Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 68Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 69Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 70Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 71Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 72Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 73Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 74Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 75Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 76Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 77Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 78Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 79Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 80Koniec roku szk. kl. II-IIIGim i VII SP - 81

 

Więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie w naszej szkolnej fotogalerii

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone