Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas IV-VI SP
Wpisany przez Administrator
niedziela, 24 czerwca 2018 08:14

     Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 0922.06.2018 uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej, jako ostatna grupa wiekowa, pożegnali szkołę i naukę.  W uroczystym zakończeniu roku szkolnego udział wzięli: burmistrz Krasnegostawu – pani Hanna Mazurkiewicz, przewodnicząca Rady Rodziców pani Bożena Dąbrowska, zastępca przewodniczącej Rady Rodziców - pan Marcin Wojewoda oraz licznie przybyli rodzice uczniów, grono pedagogiczne, pracownicy administracyjno - obsługowi i sympatycy szkoły.

     Koniec roku to czas na zasłużone nagrody.

Stypendia Burmistrza Krasnegostawu za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

 • Oliwia Górecka
 • Dominik Marciniec
 • Tomasz Zieliński
 • Michał Kosmowski
 • Michał Zwolak
 • Filip Szkoda
 • Aleksandra Kalman
 • Adam Sadowski
 • Kamil Radecki
 • Paweł Kapuśniak
 • Kacper Kowalski
 • Zofia Lewandowska
 • Aleksandra Garbal
 • Bartosz Kędzierski
 • Aleksandra Pieróg
 • Martyna Tkaczyk
 • Amelia Boruczenko

 

Stypendia Dyrektora Szkoły za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

 • Anna Błaszczak
 • Igor Szyszkowski
 • Dawid Mąka
 • Wiktoria Rapa
 • Anna Borzęcka
 • Maja Fornalska
 • Natalia Szymańska
 • Kacper Świstowski
 • Marcelina Kliszcz
 • Kinga Berbeć
 • Maja Kijuc
 • Iga Moń
 • Mikołaj Szewczak
 • Eliza Dega
 • Gabriela Cichosz
 • Julia Czystowska
 • Emilia Dega

 

Stypendia Dyrektora Szkoły za wysokie wyniki w sporcie otrzymali:

 • Hubert Haładyj
 • Szymon Droździel
 • Mikołaj Kędziera
 • Jakub Wojewoda

 

Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe z klas IV – VI otrzymali następujący uczniowie:

kl. IVa :

  • Aleksandra Garbal
  • Bartosz Kędzierski
  • Dawid Mąka
  • Wiktoria Rapa
  • Kacper Świstowski
  • Gabriela Cichosz
  • Karolina Wójtowicz
  • Michał Bil
  • Maria Matczuk
  • Maja Jeleń
  • Jakub Muszyński
  • Patryk Pawłowski

 

kl. IVb :

  • Paweł Kapuśniak
  • Aleksandra Pieróg
  • Marcelina Kliszcz
  • Maja Kijuc
  • Iga Moń
  • Antonina Jabłońska
  • Dominik Kiciak
  • Angelika Kurzyńska

 

kl. IV c:

  • Martyna Tkaczyk
  • Nikola Iłowiecka
  • Ola Korczyńska
  • Miłosz Czerpak
  • Iga Kulawiak
  • Adrian Radzięciak
  • Kacper Domański
  • Maja Pawłowska
  • Natalia Poniewozik
  • Mikołaj Weremko

 

kl. IVd :

  • Oliwia Górecka
  • Aleksandra Kalman
  • Amelia Boruczenko
  • Anna Borzęcka
  • Maja Fornalska
  • Kinga Berbeć
  • Julia Czystowska
  • Emilia Dega
  • Marcelina Głuchowska
  • Bartosz Iwańczuk
  • Aleksandra Kozyrska
  • Patryk Tuczyński
  • Hubert Galan
  • Karol Goral

 

kl. Va :

  • Natalia Szymańska
  • Emilia Barlakowska
  • Jakub Wojewoda
  • Maja Szewczuk

 

kl. VB:

  • Mikołaj Szewczak
  • Hanna Magier
  • Justyna Kogut
  • Dominik Poniedziałek

 

Kl. Vc:

  • Filip Szkoda
  • Kamil Radecki
  • Zofia Lewandowska
  • Anna Blaszczak
  • Igor Szyszkowski
  • Eliza Dega
  • Julia Żebrowska
  • Martyna Kozak
  • Jan Konaszuk
  • Kornelia Sędłak

 

kl. VI a :

  • Adam Sadowski
  • Kacper Kowalski
  • Natalia Kliszcz

 

kl. VI b:

  • Dominik Marciniec
  • Tomasz Zieliñski
  • Michał Kosmowski
  • Michał Zwolak
  • Maja Fiszer
  • Oliwia Kiszczak
  • Paula Bodio
  • Hubert Haładyj

 

Za 100% frekwencją w roku szkolnym 2017/2018 nagrody otrzymali:

 • z IVa: Aleksandra Garbal, Karolina Wójtowicz
 • z IVc: Martyna Tkaczyk
 • z IVd: Kinga Berbeć, Piotr Dąbrowski, Maja Fornalska, Aleksandra Kalman, Patryk Tuczyński
 • z Va: Mateusz Mazurek, Natalia Szymańska, Mateusz Łusiak
 • z Vb: Weronika Piekaś, Mateusz Talarowski
 • z Vc: Piotr Czwórnóg, Martyna Kozak
 • z VIa: Grzegorz Szozda
 • z VIb: Dominik Marciniec, Olaf Staszak

 

Nagrodę książkową za wzorowe czytelnictwo otrzymał

 • Paweł Kapuśniak z kl. IVb.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w następnych latach.

 

Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 01Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 02Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 03Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 04Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 05Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 06Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 07Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 08Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 09Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 10Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 11Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 12Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 13Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 14Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 15Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 16Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 17Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 18Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 19Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 20Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 21Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 22Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 23Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 24Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 25Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 26Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 27Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 28Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 29Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 30Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 31Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 32Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 33Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 34Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 35Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 36Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 37Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 38Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 39Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 40Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 41Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 42Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 43Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 44Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 45Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 46Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 47Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 48Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 49Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 50Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 51Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 52Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 53Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 54Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 55Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 56Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 57Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 58Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 59Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 60Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 61Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 62Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 63Koniec roku szk. kl. IV-VI SP - 64

Więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie w naszej szkolnej fotogalerii :)

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone