Wycieczki i rajdy
Jesienne wędrowanie
środa, 11 października 2017 18:26

3327 września uczniowie kl. III B i III C pod opieką nauczycieli: pani Marii Liśkiewicz, pani Małgorzaty Wróbel i pana Grzegorza Madei byli na jesiennym rajdzie w lesie, w Jaślikowie. Dzieci wędrowały ścieżką dydaktyczną „Wodny Dół”. Podziwiały osobliwości przyrodnicze rezerwatu. Obserwowały rośliny, ptaki i inne zwierzęta. Pod czujnym okiem pana Grzegorza i z atlasem w ręku uczyły się o runie leśnym, szczególnie o grzybach. Dowiedziały się, jak mogą chronić las przed zniszczeniem.

Teatr Muzyczny i wystawa LEGO
wtorek, 10 października 2017 15:27

Lego 0128 września klasa III A wybrała się na wycieczkę do Lublina. Ciekawym wydarzeniem okazała się wizyta w Teatrze Muzycznym. Oglądając spektakl ,,Kot w butach’’ dzieci podziwiały wyszukane stroje bohaterów, barwną scenografię i umiejętności wokalne aktorów. Obcowanie ze sztuką wywarło na dzieciach wiele pozytywnych emocji. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie wystawy klocków LEGO.

Biegi sztafetowe
poniedziałek, 09 października 2017 10:44

Biegi sztafetowe

29.09.2017 r. odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci (uczniowie z klas IV - VI szkoły podstawowej). W rywalizacji wzięły udział 6-cio osobowe drużyny dziewcząt  z 12 szkół powiatu krasnostawskiego. Reprezentacja dziewcząt pod opieką p. Romana Łukaszewskiego w składzie: Anna Błaszczak, Kornelia Sędłak, Zofia Lewandowska, Irena Bojarczuk z klasy V C, Julia Kołodziej, Emanuela Chmiel z klasy VI A - zajęła  III miejsce.

Gratulujemy.