Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Tropami komisarza Wrońskiego - czyli Vc w Let me out
Wpisany przez Administrator
czwartek, 11 stycznia 2018 10:09

01Klasa V c w dniu 19.12.2017r. wybrała się na jednodniową wycieczkę do Lublina. O godzinie 8.15 uczniowie razem z wychowawczynią panią Martą Cięcierą oraz z panem Piotrem Galińskim wyruszyli w podróż z parkingu szkoły nr 4 w Krasnymstawie.

Do celu dojechaliśmy przed zaplanowanym czasem, więc postanowiliśmy zwiedzić Starówkę Lublina. Pierwszą atrakcją naszej wycieczki były pokoje ‘‘Let me out ‘‘.

Celem zabawy było wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia poprzez rozwiązanie zagadek. Następnie poszliśmy do galerii „Tarasy zamkowe”, w której mieliśmy wolny czas – mogliśmy coś zjeść lub zrobić zakupy. W tym samym budynku znajduje się kręgielnia, w której graliśmy w kręgle przez godzinę - bawiliśmy się tam świetnie.

O godzinie 15.30 wszyscy bardzo zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do Krasnegostawu. Wycieczkę na pewno można zaliczyć do udanych.

Opracował - FILIP SZKODA V C

0102030405060708

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone