Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„Odlotowa wycieczka” do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie i Farmy Iluzji w Mościskach
Wpisany przez Administrator
środa, 13 czerwca 2018 12:40

     10  Dnia 6 czerwca uczniowie klasy I c, III a i IV b wybrali się na „odlotową wycieczkę”. Pierwszym jej etapem było zwiedzanie Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Tutaj w sali wystawowej wysłuchali ciekawego opowiadania o historii oraz współczesności polskiego lotnictwa wojskowego. Na ekspozycjach wewnętrznych obejrzeli elementy uzbrojenia i budowy samolotów, a także różnorodne dokumenty, mapy, fotografie, mundury, odznaki lotnicze i pamiątki.

     Największe wrażenie na uczestnikach wycieczki wywarła wystawa plenerowa, prezentująca różne statki powietrzne, samoloty szkoleniowe, bojowe, śmigłowce oraz sprzęt techniczny rakietowy i radiolokacyjny. Atrakcją okazało się wejście na pokład samolotu prezydenckiego Jak – 40.

     Kolejną atrakcją była Farma Iluzji, która na kilka godzin przeniosła wszystkich w świat magii i iluzji. Już od samej bramy zaskoczył wszystkich Lewitujący Kran i niezwykła, Latająca Chata Tajemnic! A był to dopiero początek atrakcji! Najwięcej emocji wzbudziły takie atrakcje, jak: Tajemnica Opuszczonej Kopalni, Labirynt Luster, Tunel Zapomnienia, Kolejka Dragona, Zakręcony Domek czy Przeprawa Tratwami. Dużo wrażeń i radości dostarczyła zabawa na placach zabaw.

     Wycieczka była bardzo udana , uczniowie doskonale się bawili i pełni fantastycznych wspomnień wrócili do domów.

R.K.

0102030405060708091011121314151617181920212223242526272829

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone