Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Pożegnanie roku szkolnego na pięknej wycieczce.
Wpisany przez Administrator
środa, 20 czerwca 2018 08:03

1       13 czerwca dzieci z klas III b i III c wyjechały na wycieczkę po Roztoczu. Uczniowie odwiedzili najpiękniejsze miejsca RPN spacerując po Zwierzyńcu. Uczestniczyły w ciekawych warsztatach, w Zagrodzie Guciów oraz Olejarni Świątecznej w Ruszowie. Spacerowali aleją starych dębów w Górecku Kościelnym.

 

Mierzyli obwody starych drzew, zachwycali się pięknem przyrody. Zajęcia warsztatowe w olejarni dostarczyły wielu nowych informacji. Dzieci poznawały dawne zwyczaje i zajęcia na wsi. Z ciekawością obserwowały proces tłoczenia oleju oraz dowiedziały się o jego prozdrowotnym działaniu.

  ML

123456

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone