Wydarzenia kulturalne
W DZIEŃ URODZIN ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II
poniedziałek, 21 maja 2018 10:51

04 Serdecznie zapraszamy na wystawę albumów poświęconych papieżowi Janowi Pawłowi II.

Albumy wykonały wspólnie z rodzicami dzieci z klasy III B jako zobowiązanie papieskie w roku szkolnym 2017/18. Wystawa rozpoczęła się 18 maja w dniu urodzin naszego patrona. Prace uczniów można podziwiać do 30 maja.

Dzień Pasji
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 22:21

09Dnia 26 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Pasji zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. To pierwsza tego typu akcja, gdy uczniowie mieli okazję przedstawić swoje zainteresowania. Pomysł spotkał się z niesamowitą aprobatą - na II piętrze podziwialiśmy przygotowane przez uczniów klas 4-7 sp i gimnazjum stoisko jeździeckie, stoisko z robotyką, kamieniami szlachetnymi, rysunkowe, kulinarne, strażackie i wiele, wiele innych.

Ach! Co to był za dzień!
piątek, 27 kwietnia 2018 19:02

2317 kwietnia w klasie III B odbył się Dzień Rodziny. Z tej okazji dzieci wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Wróbel przygotowały przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”. Wszyscy uczniowie klasy wzięli w nim udział. Goście nie zawiedli. Przyszły babcie i dziadkowie oraz rodzice. Nawet rodzeństwo dopisało. Teatrzyk bardzo podobał się widzom. Nagrodzili młodych aktorów gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości rodzice przygotowali dla wszystkich słodki poczęstunek.

Dzień otwarty w szkole - fotorelacja
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 13:00

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Otwartego w Czwórce. 21 kwietnia naszymi gośćmi byli wychowankowie miejskich przedszkoli i ich rodzice.

Dziękujemy za odwiedziny i wspólną zabawę. Zapraszamy we wrześniu!

Zabawa z uśmiechem
piątek, 20 kwietnia 2018 21:25

02Wraz z nadejściem wiosny uczniowie klasy III c odwiedzili grupy starszaków w przedszkolach nr 5 i nr 8 w Krasnymstawie. Uczniowie oraz przedszkolaki wspólnie uczestniczyli w aktywnościach tanecznych. Pląsali radośnie przy muzyce, brali udział w zabawach ze śpiewem. Uczyli się nawzajem nowych zabaw, tańcząc w kółku i w parach. Starsi koledzy przedstawili także piosenkę w języku angielskim ilustrując ją ruchem.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>