Wydarzenia kulturalne
JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM!
niedziela, 01 lipca 2018 09:13

058 czerwca w naszej szkole odbył się happening czytelniczy, podczas którego nastąpiło bicie rekordu czytania w jednym momencie. To największa akcja czytelnicza w Polsce pod hasłem: „Jak nie czytam, jak czytam.”, w której my, jako społeczność szkolna, wzięliśmy udział. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest promocja czytania książek wśród uczniów i inicjowanie mody na częstsze sięganie po książki. Akcja miała w naszej szkole wymiar dobrowolny i bez przymusu. Każdy, kto chciał się do niej przyłączyć, miał zadanie przynieść do szkoły książkę, którą będzie tego dnia dnia czytał w gronie swoich kolegów.

Lato w naszej szkole
czwartek, 21 czerwca 2018 11:38

30      Dnia 19 czerwca, do naszej szkoły zawitało LATO! Tak, tak to nie żart. Uczniowie klasy I c pod kierunkiem wychowawczyni p. R. Kwiecień, przygotowali dla uczniów klas I – III apel pod tytułem „Lato w naszej szkole, czyli rady i przestrogi na wakacje”. Przybyło LATO z całym orszakiem: z lasem, zwierzyną, wodą i krzakiem. Przynieśli dla uczniów wskazówki dotyczące BEZPIECZNYCH WAKACJI!

19.06 - Dzień Kibica w Czwórce - fotorelacja
środa, 20 czerwca 2018 21:38

Podziękowania od Samorządu Uczniowskiego
środa, 20 czerwca 2018 11:00

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, kolegom i koleżankom

za współpracę w roku szkolnym 2017/2018.

Dziękujemy za pomoc, życzliwość i wspólną realizację wielu ciekawych pomysłów.

Samorząd Uczniowski 2018

KIBICE 2018