Wydarzenia kulturalne
Warsztaty „Nauka Bez Granic”
poniedziałek, 16 października 2017 19:30

06         11 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach na temat Irlandii zorganizowanych przez organizację Nauka Bez Granic. Zajęcia w języku angielskim prowadził Richie Mullaney charyzmatyczny irlandzki nauczyciel . Podczas spotkania uczniowie poznali historię Irlandii, usłyszeli wiele nieznanych i ciekawych informacji o tym kraju. Niezapomnianych emocji dostarczyły również zajęcia taneczne, podczas których młodzież spróbowała swoich sił w irlandzkich tańcach ludowych.

Dzieci z pasją
środa, 11 października 2017 18:11

0125 września uczniowie klasy III B i III C obejrzeli w Urzędzie Miastawystawę  malarstwa, rysunku, grafiki i ceramiki, pt. „Dzieje Krasnegostawu w twórczości dziecięcej”. Tematyka dotyczyła legend, historii i znanych postaci naszego miasta. Wszystkie prace wykonałydzieci z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie. Wśród autorów prac są uczniowie z klas trzecich: Zosia Proskura kl. III B, Michalina Słabek kl. III B i Bartosz Klus kl. III C. Wystawa cieszyła się dużym powodzeniem.

Bibliotekarze proszą o wsparcie
środa, 11 października 2017 07:43

Plakat wspolne czytanie

Krasnostawska biblioteka zgłosiła swój udział w internetowym konkursie „Przerwa na wspólne czytanie” Kinder Mleczna Kanapka. Od 2 października do końca miesiąca można raz dziennie głosować na naszą bibliotekę, co zwiększa szansę wygrania atrakcyjnych nagród ufundowanych przez organizatora akcji. Placówki, które zdobędą największą liczbę głosów otrzymają zestawy 250 książek dziecięcych oraz dwie wygodne pufy przeznaczone do wspólnego czytania.

Dzień Chłopaka
piątek, 29 września 2017 17:26

Dzień chłopaka - 1       Jak wiadomo, 30 września swoje święto obchodzą chłopcy. W naszej szkole zawsze o Nich pamiętamy.

28 września Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów dyskotekę. Dzieci świetnie się bawiły podczas zabaw zorg. przez SU takich jak nauka choreografii Macareny i Belgijki.

JESIEŃ ZAWITAŁA DO "SIÓDEMKI"
środa, 27 września 2017 00:00

02Dziś w "siódemce", czyli w sali klasy IIA, jesień zostawiła swoje dary. Uczniowie, wraz z Panią Elwirą Tubilewicz oraz paniami asystentkami: Andżeliką i Basią, postanowili to wykorzystać i stworzyli z jesiennych owoców, warzyw, kwiatów, ziół, grzybów, liści, kasztanów oraz żołędzi unikatowe kompozycje, które fantastycznie wkomponowały się w klasowy klimat i nadały jej niepowtarzalnego wyglądu i zapachu. Uczniowie dumni ze swojej pracy nawet na przerwie podziwiali swoje dzieło.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>