Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Wycieczka na pocztę i listy do Świętego Mikołaja
Wpisany przez Administrator
czwartek, 21 grudnia 2017 11:26

   02  Klasa III D z naszą wychowawczynią - panią Grażyną Mąką, wybrała się na wycieczkę do Urzędu Pocztowego w Krasnymstawie.

    Głównym celem naszej wizyty było poznanie pracy na poczcie. Obserwowaliśmy pracę na okienkach pocztowych, oraz przeprowadziliśmy wywiad z panią Naczelnik Po poczcie oprowadzała nas również mama naszej koleżanki Wiktorii.

    Obserwowaliśmy pracę na okienkach przy obsłudze petentów, jednak sporo emocji dostarczyła nam wizyta na dziale ekspedycji. Tam osobiście stemplowaliśmy listy do Świętego Mikołaja, które pisaliśmy w szkole z prośbą o świąteczne prezenty!

Uczniowie kl. 3 D

01020304050607080910

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone