Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

"PLANSZÓWKI" - to nie wychodzi z mody
Wpisany przez Administrator
wtorek, 23 stycznia 2018 12:17

     0419 stycznia w PSP nr 4 odbył się ostatni w styczniu - już trzeci - wieczór gier planszowych, organizowanych przez grupę uczniów klasy II B , w ramach projektu gimnazjalnego. Na przybyłych czekał słodki poczęstunek oraz wiecznie popularne gry, takie jak szachy, warcaby, chińczyk, mafia, uno czy  rummikub.

     Wchodząc na stołówkę szkolną w piątkowy wieczór, mogliśmy zobaczyć uczniów w różnym wieku, spędzających miło czas. Były wielkie wygrane,tycie porażki i niemałe zaskoczenia! Razem przybyło około 30 osób z klas 1-7 podstawówki aż po II gimnazjum.

  Mamy nadzieję, że nasz projekt spodobał się innym uczniom; my - koledzy z klasy II B gimnazjum, pod czujnym okiem pani teresy Laskowskaiej- świetnie bawiliśmy się przy jego organizacji. Przygotowaliśmy jeszcze jedną niespodziankę dla miłośników planszówe - na wiosnę planujemy II edycję wieczorów gier planszowych, a także rajd rowerowy połączony z grą terenową.

    Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i liczymy na to, że spotkamy się jeszcze w nadchodzącym semestrze :) 

                   Julia Strycharczuk ( autorzy zdjęć to Mateusz Gawiński i Dominik Ptak)

0102030405060708091011121314

 
 
 
 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone