Zelektryzowani, czyli czary-mary i alchemia
czwartek, 25 stycznia 2018 09:21

04Uczniowie klas trzecich mieli możliwość obejrzeć dn. 17 I 2018 r. niezwykłe pokazy naukowe grupy animatorów o nazwie „Zaelektryzowani”.  Zaprezentowali oni spektakl  pt. „Epidemia, czary mary i alchemia”. Grupa specjalizuje się w propagowaniu atrakcyjnej edukacji poprzez przedstawienie Znteraktywnych spektakli. W sposób bardzo ciekawy i widowiskowy animatorzy prezentowali niezwykłe eksperymenty fizyczno–chemiczne.

Uczniowie mogli nie tylko zobaczyć eksperymenty, ale również wziąć udział w niektórych z nich.
        Najwięcej emocji dostarczył nam pokaz ognia, który animatorzy wzniecili na dłoni Julki z kl. III d.
Żywa lekcja przyrody bardzo podobała się wszystkim uczniom. Animatorzy nie tylko wspaniale bawili publiczność,  ale także rozbudzili  wśród uczniów zainteresowanie nauką przedmiotów  ścisłych.

0102030405060708091011121314