Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Klasowe Święto Babci i Dziadka
Wpisany przez Administrator
wtorek, 20 lutego 2018 17:17

05Kocham mocno Babcię, Dziadka

To nie żarty moi mili.

Dzisiaj im życzenia składam

By sto latek jeszcze żyli.

     26 stycznia w klasie I c odbyła się przemiła uroczystość – Dzień Babci i Dziadzia.  Na spotkanie licznie przybyli zaproszeni goście: babcie , dziadkowie i rodzice.  Pierwszaki wspaniale zaprezentowali się w części artystycznej recytując pełne humoru wierszyki, śpiewając piosenki oraz przedstawiając zabawne skecze.

     Swoim repertuarem wprawili gości w naprawdę dobry nastrój. Na twarzach pojawiły się uśmiechy, a występy przerywały, co jakiś czas, wybuchy śmiechu. Nie zabrakło też serdecznych życzeń i tradycyjnego „Sto lat” dla kochanych Babć i Dziadków. Mali aktorzy zostali oczywiście nagrodzeni gromkimi brawami.  Potem był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i miłe rozmowy w gronie najbliższych.

    To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

R.K.

010203040506070809101112131415161718

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone