„Kropeczki” w „Słonecznej Jedyneczce”
wtorek, 10 kwietnia 2018 08:11

6Zespół taneczny „Kropeczki, który składa się z uczniów klasy III D, wraz z wychowawczynią i opiekunką zespołu p. Grażyną Mąką gościł w Przedszkolu nr 1 „Słoneczna Jedyneczka”.

Członkowie zespołu w składzie: Michał Błaszczak, Wanesa Andryszczuk, Gabriel Mazur, Nikola Leszczyńska, Kinga Waręcka, Wiktoria Mojska, Maja Gmiter, Michał Kozaczuk spędzili miłe chwile z dziećmi z wszystkich grup przedszkolnych.

Spotkaliśmy się z miłym przyjęciem przedszkolaków, którzy chętnie obejrzeli co im przygotowaliśmy.  Mimo, iż tego poranka była wyjątkowo niska temperatura bo aż -18°C, to wszyscy poczuli się znacznie lepiej przy gorących rytmach zumby.

A oto jak przebiegało nasze spotkanie w obiektywie aparatu fotograficznego :)

GM