Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„Kropeczki” w „Słonecznej Jedyneczce”
Wpisany przez Administrator
wtorek, 10 kwietnia 2018 08:11

      6Zespół taneczny „Kropeczki, który składa się z uczniów klasy III D, wraz z wychowawczynią i opiekunką zespołu p. Grażyną Mąką gościł w Przedszkolu nr 1 „Słoneczna Jedyneczka”.

     Członkowie zespołu w składzie: Michał Błaszczak, Wanesa Andryszczuk, Gabriel Mazur, Nikola Leszczyńska, Kinga Waręcka, Wiktoria Mojska, Maja Gmiter, Michał Kozaczuk spędzili miłe chwile z dziećmi z wszystkich grup przedszkolnych.

      Spotkaliśmy się z miłym przyjęciem przedszkolaków, którzy chętnie obejrzeli co im przygotowaliśmy.  Mimo, iż tego poranka była wyjątkowo niska temperatura bo aż -18°C, to wszyscy poczuli się znacznie lepiej przy gorących rytmach zumby.

      A oto jak przebiegało nasze spotkanie w obiektywie aparatu fotograficznego :)

GM

123456

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone