Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Lato w naszej szkole
Wpisany przez Administrator
czwartek, 21 czerwca 2018 11:38

30      Dnia 19 czerwca, do naszej szkoły zawitało LATO! Tak, tak to nie żart. Uczniowie klasy I c pod kierunkiem wychowawczyni p. R. Kwiecień, przygotowali dla uczniów klas I – III apel pod tytułem „Lato w naszej szkole, czyli rady i przestrogi na wakacje”. Przybyło LATO z całym orszakiem: z lasem, zwierzyną, wodą i krzakiem. Przynieśli dla uczniów wskazówki dotyczące BEZPIECZNYCH WAKACJI!

Mamy nadzieję, że dzieci dobrze zapamiętały, jakie niebezpieczeństwa czyhają nad wodą, na słońcu, w lesie i na rowerze i będą wiedziały , jak trzeba zachowywać się , aby wakacje były udane i bezpieczne.

W wesoły, wakacyjny nastrój wprowadził widzów także energetyczny taniec w wykonaniu zespołu „Kropeczki” z kl. III d.

Apel był również okazją do podsumowania Szkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Wakacje, lato, przyroda i ja”. Nagrody i dyplomy laureatom tego konkursu wręczyła pani Dyrektor Barbara Huszcza oraz pani Barbara Mazurek , przedstawicielka firmy fundującej nagrody dla dzieci.

Oto lista nagrodzonych i wyróżnionych w tym konkursie:

 • Maria Kowalczyk, Estera Olech, Milena Tkaczyk – kl. I a
 • Helena Chmiel, Maja Kucharska, Julia Jasińska – kl. I b
 • Iga Bodio, Barbara Jarocka, Alicja Staszak – kl. I c
 • Martyna Berbeć, Natalia Piech, Aleksander Kulawiak – kl. II a
 • Iga Bińczak, Łukasz Żukowski, Zuzanna Zamojska – kl. III a
 • Paulina Kowalik, Kinga Kalman, Maja Kozak – kl. III b
 • Bartosz Klus, Liwia Swatowska, Kinga Królikowska – kl. III c
 • Michał Błaszczak, Nikola Domańska, Michał Kozaczuk – kl. III d

Wyróżnieni:

 • Hanna Dziewulska – kl. I a
 • Piotr Żukowski – kl. I b
 • Joanna Ciechan – kl. I c
 • Laura Delikat – kl. II a
 • Karolina Magier – kl. III a
 • Roksana Korszla – kl. III b
 • Przemysław Pawelec – kl. III c
 • Wanesa Andryszczuk – kl. III d

Laureatom serdecznie GRATULUJEMY!

010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone