Wydarzenia 2018 / 2019
Wysokie wyniki egzaminów w r. szk. 2018/2019
piątek, 05 lipca 2019 21:55

Graduacion

Z dumą i radościa prezentujemy średnie ocen, jakie uzyskali nasi uczniowie podczas tegorocznych egzaminów zewnętrznych. Bardzo wysokie wyniki egzaminów, liczne nagrody i stypendia są efektem ciężkiej pracy uczniów, nauczycieli i wsparcia rodziców. Cieszymy się, że uczniowie kończący naszą szkołę po raz kolejny udowadniają, że dobra edukacja jest jedną z najważniejszych wartości w życiu młodego człowieka.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
piątek, 05 lipca 2019 20:53

stat19.06.2019 roku uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum pożegnali w trzech grupach szkołę. Zakończył się kolejny bardzo pracowity, ale obfitujący w wiele sukcesów, wydarzeń i niezapomnianych wrażeń rok szkolny.

Uczniowie klas III gimnazjum uzyskali bardzo wysokie - wyższe od gminy, powiatu, województwa i kraju wyniki egzaminów gimnazjalnych, uzyskując średni wynik wyższy nawet o ponad 20 punktów procentowych od swoich rówieśników. Jest to historyczny moment, ponieważ uczniowie reprezentują ostatni rocznik wygaszanego gimnazjum.

Również bardzo wysokie wyniki uzyskali uczniowie klas ósmych na swoim pierwszym egzaminie po szkole podstawowej. Są one także dużo wyższe od średniej gminy, powiatu, województwa i kraju. (Szczegółowe wyniki egzaminów - tutaj)

Dobry początek wakacji
piątek, 05 lipca 2019 20:32

14W dniach 24 – 28 czerwca 2019r. w naszej szkole odbyły się półkolonie letnie zorganizowane dla najmłodszych uczniów.  Do wypoczynku zakwalifikowano 30 dzieci z klas I - III. Opiekę nad dziećmi sprawowały panie: Teresa Kubina, Maria Liskiewicz. Kierownikiem wypoczynku była pani Małgorzata Wróbel.

Dzieci przebywały na półkoloniach przez pięć dni, w godzinach od 8.00 - 9.00 do 14.00, a w dniu dłuższej wycieczki do godz. 17.00. Miały zapewnione drugie śniadanie lub prowiant na wycieczkę, obiad składający się z zupy i drugiego dania oraz wodę do picia.

konkurs wakacje 2019

Podsumowanie sportowego roku szkolnego 2018/2019
niedziela, 16 czerwca 2019 07:10

1Dnia 13.06.2019 roku w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół z terenu powiatu. W gali uczestniczyli nauczyciele i dyrektorzy wyróżnionych szkół. Dyplomy i puchary wręczali: Wicestarosta Krasnostawski Marek Nowosadzki, Przewodniczący Rady Powiatu Witold Boruczenko, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Justyna Przysiężniak, Przewodnicząca Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Ewa Nieścior.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>