Akcje charytatywne
Dzielimy się sercem
wtorek, 11 grudnia 2018 13:47

heart

Zbliża się magiczny czas, w którym dzielimy się z innymi, jesteśmy dla siebie mili i serdeczni. Ten tradycyjny moment jest ważny szczególnie dla dzieci. Dlatego też uczniowie klasy II A wybrali się z wizytą do Domu Dziecka aby podzielić się z kolegami zabawkami, książkami, grami i słodyczami. Atrakcją dla najmłodszych było wysłuchanie fragmentów ulubionych bajek w wykonaniu kolegów z IIA . To spotkanie na długo pozostanie w pamięci obdarowanych i darczyńców.

JD

mp

Marzycielska Poczta narodziła się pod koniec 2009 roku.

Listy i kartki dodają dzieciakom siły do walki z chorobą, ich rodzicom otuchy, a samym piszącym mnóstwo frajdy.

Na co więc czekasz?

Zobowiązania na Dzień Patrona
poniedziałek, 15 października 2018 14:35

Tradycyjnie, z okazji Dnia Patrona, uczniowie naszej szkoły podjęli rozmaite zobiwiązania. Są to działania charytatywne, artystyczne lub szkolne. W tym roku prezentują się one następująco:

VI C ,,Śladami króla Stasia”
poniedziałek, 01 października 2018 11:04

23(dla niezorientowanych Króla Stanisława Augusta Poniatowskiego smile )

25.09.2018r. godz.5.50 /rano oczywiście !!!/, klasa VIC spotkała się przed szkołą. Nasza wychowawczyni p. Marta Cięciera sprytnie sprawdziła obecność i wyruszyliśmy do stolicy na jednodniową wycieczkę.

Po kilkugodzinnej podróży przywitała nas zatłoczona Warszawa. Od razu zajechaliśmy pod Łazienki Królewskie nazywane "najszczęśliwszym miejscem w Warszawie", to letnia rezydencja króla Stanisława Augusta założona w XVII wieku.