Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Zachowaj Trzeźwy Umysł - Podsumowanie
Wpisany przez Administrator
piątek, 21 grudnia 2018 20:56

0121 grudnia odbyło się tradycyjne podsumowanie działań profilaktycznych prowadzonych w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018” i inaugurujących działania prewencyjno edukacyjne w ramach kampanii „Żyj Normalnie”. Zgodnie ze świątecznym zwyczajem p. Dyrektor wraz z pełnomocnikiem Burmistrza do spraw Profilaktyki przy Urzędzie Miasta w Krasnymstawie – p. Alicją Grabiec, wręczyła upominki dla klas piątych, którzy w tym roku wezmą udział w programie. Dla wszystkich uczestników programu Urząd Miasta ufundował prezent: piórnik z wyposażeniem, notatnik i elementy odblaskowe.

Podsumowaliśmy także działania i osiągnięcia uczniów naszej szkoły którzy brali udział w kampanii profilaktyczno – edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł” - programie promującym zdrowe zachowania wśród dzieci i młodzieży.

W ramach programu w naszej szkole odbywały się:

 • rajdy rowerowe, wycieczki,
 • zawody sportowe
 • w listopadzie gościliśmy Teatr Profilaktyczny z Krakowa
 • liczne konkursy plastyczne, literackie, wiedzowe

Te wszystkie działania możliwe były do realizacji dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta.

Organizator akcji Zachowaj Trzeźwy Umysł – Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu zorganizował konkurs literacko – plastyczny „Autoportret” i spośród kilku tysięcy prac plastycznych nadesłanych z całej Polski wyłonił laureatów również z naszej szkoły.

W eliminacjach ogólnopolskich konkursu „Autoportret” laureatami zostali:

 • Eliza Dega z klasy VI C
 • Julia Strycharczuk z klasy III B Gimn.

Uczniowie wszystkich krasnostawskich szkół złożyli bardzo dużo prac w obu konkursach plastycznych. Wiele z nich było na tyle interesujących, że Pani Burmistrz postanowiła ufundować dodatkowe nagrody dla uczniów.

W konkursie plastycznym „Autoportret” na etapie miejskim laureatami zostali:

 • Klaudia Kmieć – kl. II c
 • Iga Bodio – kl. II c
 • Barbara Jarocka – kl. II c
 • Marcelina Głuchowska – kl. V d
 • Gabriela Gronkowska – kl. III b Gimn.
 • Julia Strycharczuk – kl. III b Gimn.

WYRÓŻNIENIA:

 • Ola Janeczek – kl. IV b
 • Natalia Jaremek – kl. II a
 • Michalina Słabek – kl. IV b
 • Dawid Mąka – kl. V a
 • Aleksandra Kalman – kl. V d
 • Przemysław Błaszczak – kl. VIII c
 • Krystian Mojski – kl. III a Gimn.
 • Filip Worotyński,

W konkursie plastycznym organizowanym przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną „Dbam o siebie” nagrody zdobyli:

 • Michał Waręcki - kl.I B
 • Wiktor Droździel – kl. III A
 • Mateusz Mańkowski – kl. I A

010203041011121314

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone