Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Bezpiecznie na wsi
Wpisany przez Administrator
środa, 20 marca 2019 08:23

        01W poniedziałek 18.03.2019r. odbyło się spotkanie z przedstawicielem KRUS – panem Piotrem Padzińskim na temat: „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”. Pogadanka dotyczyła pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich. Dzieci obejrzały również film animowany informujący o bhp w gospodarstwie rolnym.

Ta akcja profilaktyczna związana jest m. in. z ogólnopolskim konkursem plastycznym, w którym nasi uczniowie biorą udział. Poszczególne klasy otrzymały materiały do wykorzystania w trakcie zajęć z wychowawcą.

MS

010203

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone