Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Lekcja wychowania fizycznego w siłowni ALTER EGO!
Wpisany przez Administrator
niedziela, 19 maja 2019 21:45

     315 maja 2019 roku uczennice klasy III ab Gimnazjum nr 4 w Krasnymstawie uczestniczyły w zajęciach low-impact aerobik w siłowni Alter Ego. Instruktorka fitness pani Olga Kowalczyk przeprowadziła pełnowartościowy trening wzmacniający poszczególne partie ciała.

       Dziewczęta poznały akcesoria, które pomagają w walce o wymarzoną figurę i zdrowie, takie jak: gumy oporowe, kije, taśmy fitness, gumy Mini Bands, piłki fitness.

       Była to z pewnością bardzo udana lekcja wychowania fizycznego. Bezpieczne ćwiczenia o średniej intensywności poprzedzone rozgrzewką i zakończone rozciąganiem mięśni przy rytmicznej muzyce gimnazjalistki wykonywały z dużym zaangażowaniem. Dowiedziały się, jak poprzez ćwiczenia z przyborem wymodelować sylwetkę, wzmocnić wybrane partie ciała, poprawić wydolność organizmu.

12345

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone