Laureaci konkursów
Wysokie wyniki egzaminów w r. szk. 2018/2019
piątek, 05 lipca 2019 21:55

Graduacion

Z dumą i radościa prezentujemy średnie ocen, jakie uzyskali nasi uczniowie podczas tegorocznych egzaminów zewnętrznych. Bardzo wysokie wyniki egzaminów, liczne nagrody i stypendia są efektem ciężkiej pracy uczniów, nauczycieli i wsparcia rodziców. Cieszymy się, że uczniowie kończący naszą szkołę po raz kolejny udowadniają, że dobra edukacja jest jedną z najważniejszych wartości w życiu młodego człowieka.

konkurs wakacje 2019

Podsumowanie sportowego roku szkolnego 2018/2019
niedziela, 16 czerwca 2019 07:10

1Dnia 13.06.2019 roku w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół z terenu powiatu. W gali uczestniczyli nauczyciele i dyrektorzy wyróżnionych szkół. Dyplomy i puchary wręczali: Wicestarosta Krasnostawski Marek Nowosadzki, Przewodniczący Rady Powiatu Witold Boruczenko, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Justyna Przysiężniak, Przewodnicząca Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Ewa Nieścior.

Laureaci konkursu na podium
sobota, 01 czerwca 2019 14:51

1

W dniu 6 maja 2019 roku odbył się etap szkolny konkursu wiedzy "Najwybitniejsi polscy sportowcy 100-lecia Niepodległości". Wzięli w nim udział uczniowie z klas VIII szkoły podstawowej oraz z klas III gimnazjum. Test składający się z 30 pytań obejmował sukcesy polskich sportowców na arenach międzynarodowych w okresie od 1918 do 2018 roku.

Tydzień życznliwości i podsumowanie I półrocza - fotorelacja
poniedziałek, 20 maja 2019 08:24

13

Sukces młodych lekkoatletów!
czwartek, 16 maja 2019 21:21

gold-laurel

9 maja 2019 roku na stadionie miejskim w Krasnymstawie odbyła się Liga Lekkoatletyczna dla młodzieży z roczników 2003-2005. W zawodach powiatowych młodzi zawodnicy rywalizowali w różnych konkurencjach lekkoatletycznych, a ich najlepsze wyniki przekładały się na wynik całej drużyny. Dziewczęta z naszej szkoły zdobyły I miejsce oraz puchar, natomiast chłopcy uplasowali się na miejscu III.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
środa, 15 maja 2019 06:57

Dyplom0019 maja 2019 roku Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 była organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju BRD na etapie miejskim. Celem Turnieju jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działania na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej. Głównymi założeniami jest: kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, popularyzacja przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, popularyzacja podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz promowanie roweru jako środka transportu, rekreacji i sportu.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>