Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Powiatowe zawody pływackie
Wpisany przez Administrator
sobota, 08 grudnia 2018 20:16

     121.11.2018 roku na pływalni MOSiR w Krasnymstawie odbyły się powiatowe zawody w pływaniu sztafetowym i indywidualnym, w których wystartowało ponad 90 młodych pływaczek i pływaków. Zawody przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych.

Rocznik 2006 i młodsi:

  • I miejsce sztafeta dziewcząt w składzie: Maria Pawłowska, Irena Bojarczuk, Kinga Królikowska, Lena Łuczak, Maja Fornalska, Aleksandra Kalman, Roksana Korszla
  • I miejsce sztafeta chłopców w składzie: Patryk Tuczyński, Hubert Bartnik, Michał Matysiak, Bartosz Klus, Mateusz Adamczuk, Hubert Gałan, Przemysław Pawelec

Indywidualnie:

  • II miejsce na 50 m. stylem grzbietowym dziewcząt: Irena Bojarczuk
  • III miejsce na 50 m. stylem grzbietowym dziewcząt: Maja Fornalska
  • II miejsce na 50 m. stylem klasycznym dziewcząt: Maria Pawłowska
  • IV miejsce na 50 m. stylem grzbietowym dziewcząt: Roksana Korszla
  • III miejsce na 50 m. stylem dowolnym dziewcząt: Kinga Królikowska
  • VI miejsce na 50 m. stylem dowolnym dziewcząt: Lena Łuczak
  • VII miejsce na 50 m. stylem dowolnym dziewcząt: Aleksandra Kalman
  • I miejsce na 50 m. stylem grzbietowym chłopców: Michał Matysiak
  • I miejsce na 50 m. stylem dowolnym chłopców: Hubert Bartnik
  • III miejsce na 50 m stylem dowolnym chłopców: Bartosz Klus
  • IV miejsce na 50 m. stylem dowolnym chłopców: Hubert Gałan
  • V miejsce na 50 m. stylem dowolnym chłopców: Przemysław Pawelec
  • VI miejsce na 50 m. stylem dowolnym chłopców: Patryk Tuczyński

 

Rocznik 2003-2005:

  • I miejsce sztafeta dziewcząt w składzie: Aleksandra Pawłowska, Adrianna Dras, Noemi Banaszkiewicz, Olga Jastrzębska, Julia Niewiadomska, Laura Olech, Adrianna Pastuszak

Indywidualnie:

  • I miejsce na 50 m. stylem motylkowym dziewcząt: Aleksandra Pawłowska
  • II miejsce na 50 m. stylem dowolnym dziewcząt: Noemi Banaszkiewicz
  • III miejsce na 50 m. stylem dowolnym dziewcząt: Olga Jastrzębska
  • III miejsce na 50 m. stylem grzbietowym chłopców: Łukasz Łukaszczyk

 

27.11.2018 roku na pływalni MOSiR w Zamościu odbyły się rejonowe zawody w pływaniu sztafetowym i indywidualnym.

Rocznik 2006 i młodsi:

  • III miejsce sztafeta dziewcząt w składzie: Maria Pawłowska, Irena Bojarczuk, Kinga Królikowska, Lena Łuczak, Maja Fornalska, Aleksandra Kalman, Roksana Korszla, Zuzanna Świstowska
  • III miejsce sztafeta chłopców w składzie: Patryk Tuczyński, Hubert Bartnik, Michał Matysiak, Bartosz Klus, Mateusz Adamczuk, Hubert Gałan, Przemysław Pawelec

Indywidualnie

  • V miejsce na 50 m. stylem grzbietowym dziewcząt: Maja Fornalska
  • V miejsce na 50 m. stylem klasycznym dziewcząt: Maria Pawłowska
  • VI miejsce na 50 m. stylem dowolnym dziewcząt: Kinga Królikowska
  • V miejsce na 50 m. stylem grzbietowym chłopców: Michał Matysiak
  • VI miejsce na 50 m. stylem dowolnym chłopców: Hubert Bartnik
  • V miejsce na 50 m stylem dowolnym chłopców: Bartosz Klus

 

Rocznik 2003-2005:

  • IV miejsce sztafeta dziewcząt w składzie: Aleksandra Pawłowska, Adrianna Dras, Noemi Banaszkiewicz, Julia Niewiadomska, Laura Olech, Adrianna Pastuszak

Indywidualnie:

  • IV miejsce na 50 m. stylem motylkowym dziewcząt: Aleksandra Pawłowska
  • III miejsce na 50 m. stylem dowolnym dziewcząt: Noemi Banaszkiewicz
  • VI miejsce na 50 m. stylem grzbietowym chłopców: Łukasz Łukaszczyk

1234

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone