Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Sportowcy z „Czwóreczki” najlepsi w mieście
Wpisany przez Administrator
wtorek, 11 grudnia 2018 15:03

017 grudnia 2018 r. w hali Centrum Sportowo – Rekreacyjnego odbyły się Mikołajkowe Zawody Sportowe dla uczniów kl. I – III z krasnostawskich szkół podstawowych. Dzieci rywalizowały ze sobą w 6 konkurencjach np. bieg z przekazaniem pałeczki sztafetowej, rzut woreczkiem do kółka hula hop, strzał do bramki unihokeja piłką nożną, wyścigi w parach.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Kl. I A – Magdalena Kamińska, Klaudia Kapica, Iga Kozyrska, Anna Szymańska, Milena Tokarczyk, Dominika Wysocka, Maksymilian Berezowski, Wiktor Gułaś, Piotr Krzywicki, , Eryk Morylowski, Wojciech Żuk

Kl. II C – Iga Bodio, Róża Grabias, Klaudia Kmieć, Barbara Jarocka, Hubert Bartnik, Miłosz Janowski, Krystian Weremczuk, Miłosz Chlewicki

Kl. III A – Maja Adamczuk, Magdalena Misztal, Natalia Piech, Marcin Antoniak, Michał Matysiak, Aleksander Kulawiak,

Nasi młodzi sportowcy byli najszybsi i najsprawniejsi. Nie dali szansy innym reprezentacjom i w mikołajkowym turnieju sportowym zajęli I miejsce. Do zawodów uczniów przygotowywały panie: Małgorzata Wróbel, Renata Kwiecień i Jolanta Wołos.

Po zmaganiach sportowych gość specjalny – Mikołaj - wręczył wszystkim uczestnikom słodycze. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Pan Tomasz Żerebiec nagrodził zawodników nagrodami dla szkół, pamiątkowymi dyplomami i pucharami ufundowanymi przez Organizatora.

Gratulujemy uczniom kl. I A, II C i III A wysokiej sprawności fizycznej i zajęcia I miejsca w zawodach oraz dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły. Życzymy dalszych sukcesów sportowych w następnych turniejach.

MW

01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone