Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Rozstrzygnięcie zimowych konkursów.
Wpisany przez Administrator
wtorek, 12 lutego 2019 09:33

      38Ósmego lutego, tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych, odbył się apel dla klas 1-3 SP, podsumowujący zimowe konkursy. Pani Magorzata Wróbel wraz z klasą Ia przygotowała ciekawą i bardzo ładną część artystyczną, podczas prezentacji której dzieci mogły usłyszeć piosenki o zimie, zarówno w języku polskim jak i angielskim oraz obejrzeć krótką inscenizację poruszającą tematykę bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych.

Była to także świetna okazja do podsumowania tego, czego dzieci dowiedziały się w ostatnich tygodniach - pogoda styczniowa sprzyjała zabawom i sportom na śniegu i lodzie, więc klasy 1-3 SP razem z Paniami Wychowawczyniami rozmawiały na lekcjach o tym, w jaki sposób można się bezpiecznie bawić w zimie. Z okazji zbliżających się ferii zostały także zorganizowane dwa szkolne konkursy. Plastyczny „Huhuha, nasza zima sportowa”, w którym zadaniem uczniów było narysowanie dzieci uprawiających zimą sport, ale w sposób bezpieczny oraz konkurs na plakat „Bezpieczne ferie”. Do obu komisji konkursowych spłynęło całe mnóstwo prac. Wszystkie były naprawdę piękne, i dopiero po długich, wielogodzinnych naradach, udało się wyłonić laureatów. Komisja pierwszego konkursu, pani Małgorzata Wróbel i pani Samanta Derwich-Zdybel, po długiej naradzie wybrała najciekawsze prace i nagrodziła ich twórców. A są nimi:

Kl. IA

 • Osoby nagrodzone: Magdalena Kamińska, Weronika Wojciechowska oraz Michał Małek
 • Osoby wyróżnione: Wiktor Gułaś oraz Maja Stasieczek.
 • Nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Wróbel

Kl. IB

 • Osoby nagrodzone: Inez Jeżyna, Martyna Bereza, Adrianna Kalman
 • Osoby wyróżnione: Laura Szarugiewicz, Michał Szlęzak
 • Nauczyciel przygotowujący: Maria Liśkiewicz

Kl. IC

 • Osoby nagrodzone: Ernest Kociubiński, Aleksandra Pliszczyńska, Amelia Tywoniuk
 • Osoby wyróżnione: Dominik Cieszko, Kamila Kulawiak
 • Nauczyciel przygotowujący: Elwira Tubilewicz

Kl. IIA

 • Osoby nagrodzone: Maria Kowalczyk, Estera Olech, Milena Tkaczyk
 • Osoby wyróżnione: Hanna Radczuk, Lena Kowalska
 • Nauczyciel przygotowujący: Jolanta Dworucha

Kl. IIB

 • Osoby nagrodzone: Antoni Podkowiak, Julia Jasińska, Marcelina Haluch
 • Osoby wyróżnione: Martyna Winiarczyk, Wiktoria Wróbel
 • Nauczyciel przygotowujący: Barbara Chlebuś

Kl. IIC

 • Osoby nagrodzone: Róża Grabias, Hubert Bartnik, Barbara Jarocka
 • Osoby wyróżnione: Emilia Łubińska, Julia Kiryczuk
 • Nauczyciel przygotowujący: Renata Kwiecień

Kl.IIIA

 • Osoby nagrodzone: Natalia Piech, Magdalena Misztal, Laura Delikat
 • Osoby wyróżnione: Dawid Malinowski, Marcin Antoniuk
 • Nauczyciel przygotowujący: Jolanta Wołos

Wszystkim nagrodzonym dzieciom oraz ich wychowawcom serdecznie gratulujemy!

       Drugi zimowy konkurs „Bezpieczne ferie”, zorganizowany został przez bibliotekę PSP nr 4. Zadaniem każdej z klas 1-3 SP było wykonanie plakatu przedstawiającego zabawy na śniegu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Ponieważ tematyka bezpieczeństwa jest niezwykle ważna, a poziom prac dzieci był bardzo wyrównany, komisja w składzie pani Agnieszka Bożko, pani Teresa Kubina, pani Marzena Chwała-Altmajer i pani Sylwia Wilkołazka zdecydowała się nagrodzić wszystkie klasy biorące udział w konkursie dyplomami oraz rogami obfitości – słodkim łakociem dla każdego malucha.

Gratulujemy wszystkim uczniom klas 1-3 SP oraz przygotowującym Paniom Wychowawczyniom!

01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone