Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

O naszym mieście dużo wiemy!
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 01 kwietnia 2019 10:17

     9 Uczniowie klasy IV A (Wiktoria Bochyńska, Karolina Magier, Zuzanna Zamojska, Łukasz Żukowski) wraz z wychowawczynią p. Agatą Małek reprezentowali naszą w szkołę w międzyszkolnym konkursie wiedzy o naszym mieście ,,Krasnystaw – co o nim wiem?’’ organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Krasnymstawie.

 

       Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu sprawdzającego wiedzę o naszym mieście, ale równie ważnym zadaniem było zintegrować się z uczniami z innych szkół i wrócić z nowymi przyjaźniami! Nasi uczniowie aktywnie pracowali w grupach i doskonale radzili sobie z zadaniami. W tym konkursie nie było przegranych. Wszyscy wrócili z dyplomami i ciekawymi upominkami.

        Dziękujemy za zaproszenie!

                                                                                                                                              AM

11023456789

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone