Laureaci konkursu na podium
sobota, 01 czerwca 2019 14:51

1

W dniu 6 maja 2019 roku odbył się etap szkolny konkursu wiedzy "Najwybitniejsi polscy sportowcy 100-lecia Niepodległości". Wzięli w nim udział uczniowie z klas VIII szkoły podstawowej oraz z klas III gimnazjum. Test składający się z 30 pytań obejmował sukcesy polskich sportowców na arenach międzynarodowych w okresie od 1918 do 2018 roku.

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowało się pięć osób z największą ilością poprawnych odpowiedzi.

Etap międzyszkolny konkursu odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Krasnymstawie. Laureatami międzyszkolnego konkursu "Najwybitniejsi polscy sportowcy 100-lecia odzyskania niepodległości" zostali: Amelia Magier, Natalia Wrona, Martyna Matczuk, Alicja Borzęcka a wyróżnienie Julia Strycharczuk.

Osobami odpowiedzialnymi za organizację i przygotowanie uczniów do konkursu byli pani Lucyna Kłosowska i pan Roman Łukaszewski.