Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Laureaci konkursu na podium
Wpisany przez Administrator
sobota, 01 czerwca 2019 14:51

1

W dniu 6 maja 2019 roku odbył się etap szkolny konkursu wiedzy "Najwybitniejsi polscy sportowcy 100-lecia Niepodległości". Wzięli w nim udział uczniowie z klas VIII szkoły podstawowej oraz z klas III gimnazjum. Test składający się z 30 pytań obejmował sukcesy polskich sportowców na arenach międzynarodowych w okresie od 1918 do 2018 roku.

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowało się pięć osób z największą ilością poprawnych odpowiedzi.

Etap międzyszkolny konkursu odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Krasnymstawie. Laureatami międzyszkolnego konkursu "Najwybitniejsi polscy sportowcy 100-lecia odzyskania niepodległości" zostali: Amelia Magier, Natalia Wrona, Martyna Matczuk, Alicja Borzęcka a wyróżnienie Julia Strycharczuk.

Osobami odpowiedzialnymi za organizację i przygotowanie uczniów do konkursu byli pani Lucyna Kłosowska i pan Roman Łukaszewski.

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone