Uroczystości
Dzień prymusa - najlepsi uczniowie nagrodzeni stypendiami
środa, 13 marca 2019 20:16

0326 lutego 2019 roku odbyła się w naszej szkole po raz kolejny uroczystość „Dzień prymusa” – czyli spotkanie władz miasta, rodziców i nauczycieli z uczniami, którzy wykorzystali swój talent do nauki i zdobyli wysokie średnie ocen w pierwszym półroczu. Wyróżnionym za wysokie wyniki w nauce uczniom towarzyszyli rodzice oraz zaproszeni goście, wśród których byli: burmistrz Krasnegostawu – pan Robert Kościuk, przewodnicząca Rady Rodziców – pani Bożena Dąbrowska, zastępca przewodniczącej Rady Rodziców – pani Agnieszka Rapa.

Spotkanie pokoleń czyli Dzień Babci i Dziadka w II c
wtorek, 05 marca 2019 08:12

46Spotkanie pokoleń – tak można w skrócie opisać Dzień Babci i Dziadka w klasie II c. Uroczystość odbyła się w lutym. Specjalnie na tę okazję uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni przygotowali bogatą część artystyczną. Były wesołe piosenki, wierszyki, inscenizacje, zabawne scenki kabaretowe, muzyka, tańce i wiele serdeczności dla świętujących tego dnia Babć i Dziadków.

Bal 2019
środa, 13 lutego 2019 20:12

„To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące”….

49 02 lutego 2019 roku w naszej szkole miał miejsce bal, w którym udział wzięli goście – zastępca burmistrza Krasnegostawu – pan Wojciech Kaczmarczyk, licznie zgromadzeni rodzice, rodzeństwo i przyjaciele uczniów, grono nauczycielskie oraz bohaterowie wieczoru – uczniowie klas III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej.

Nasza zwycięska drużyna!
czwartek, 07 lutego 2019 18:32

SAVE 20190124 171826

W dniu 24 stycznia odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłkę siatkową chłopców. Udział wzięło 10 drużyn z powiatu krasnostawskiego. Naszą szkołę reprezentowała drużyna pod kierunkiem Pana Waldemara Wożakowskiego w składzie: Tomasz Zieliński, Michał Jasiński, Kornel Piwko, Sebastian Lewandowski, Karol Kowalski, Mikołaj Kostecki, Patryk Wdowiak, Szymon Droździel, Michał Pociński, Adrian Knap.

Jasełka 2018
piątek, 21 grudnia 2018 20:41

66          21 grudnia cała społeczność szkolna spotkała się, aby przed zwyczajowymi spotkaniami opłatkowymi w klasach, obejrzeć część artystyczną związaną z magicznym czasem Świąt Bożego Narodzenia. Młodzi artyści, pod kierunkiem s. Ireny Kocieł, przygotowali mini recital - koncert kolęd i pastorałek oraz muzyczną inscenizację Narodzenia Pańskiego. Interesująca choreografia, barwne stroje nawiązujące  i zapał najmłodszych artystów zasługiwały na wielkie uznanie i zainteresowanie publiczności, która nie szczędziła swoim kolegom i koleżankom na scenie braw i uśmiechów.

Świętujemy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości
wtorek, 27 listopada 2018 17:23

hymn drogi wolnosci16    W piątek 9 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 100-ej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W związku z Dniem Niepodległości Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zaprosiły wszystkie przedszkola, szkoły oraz placówki oświatowe w kraju i za granicą do włączenia się w akcję „Rekord dla Niepodległej”. Celem było pobicie rekordu liczby osób śpiewających hymn w tym samym momencie w różnych miejscach. Dlatego też 9 listopada cała społeczność szkoły (591 uczniów wraz z nauczycielami) zebrała się o godz. 10.45 w sali gimnastycznej, aby o godz. 11.11 zaśpiewać 4 zwrotki Mazurka Dąbrowskiego.

Ślubowanie klas I
środa, 24 października 2018 13:08

09Dnia 17 października w naszej szkole odbyła się uroczystość Ślubowania Klas Pierwszych. Ciekawą część artystyczną, podczas której mieli możliwość wykazania się również pierwszoklasiści przygotowali uczniowie z klasy II B i III A pod kierunkiem pań Jolanty Wołos oraz Barbary Chlebuś.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>