Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Nasza zwycięska drużyna!
Wpisany przez Administrator
czwartek, 07 lutego 2019 18:32

        SAVE 20190124 171826

        W dniu 24 stycznia odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłkę siatkową chłopców. Udział wzięło 10 drużyn z powiatu krasnostawskiego. Naszą szkołę reprezentowała drużyna pod kierunkiem Pana Waldemara Wożakowskiego w składzie: Tomasz Zieliński, Michał Jasiński, Kornel Piwko, Sebastian Lewandowski, Karol Kowalski, Mikołaj Kostecki, Patryk Wdowiak, Szymon Droździel, Michał Pociński, Adrian Knap.

Drużyna z "Czwórki" zwyciężyła, pokonując w turnieju drużyny z PSP1, Orłowa, PSP5 i Fajsławic, czym zapewniła sobie udział w turnieju rejonowym. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Michał Jasiński.

Gratulujemy zwycięzcom i liczymy na więcej!

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone