Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Dzień prymusa - najlepsi uczniowie nagrodzeni stypendiami
Wpisany przez Administrator
środa, 13 marca 2019 20:16

      0326 lutego 2019 roku odbyła się w naszej szkole po raz kolejny uroczystość „Dzień prymusa” – czyli spotkanie władz miasta, rodziców i nauczycieli z uczniami, którzy wykorzystali swój talent do nauki i zdobyli wysokie średnie ocen w pierwszym półroczu. Wyróżnionym za wysokie wyniki w nauce uczniom towarzyszyli rodzice oraz zaproszeni goście, wśród których byli: burmistrz Krasnegostawu – pan Robert Kościuk, przewodnicząca Rady Rodziców – pani Bożena Dąbrowska, zastępca przewodniczącej Rady Rodziców – pani Agnieszka Rapa.

      Po powitaniu gości, dyrektor szkoły – pani Alicja Kasprzak –Żeżuła pogratulowała uczniom sukcesów, stwierdzając, że prymusi są dumą szkoły, rozsławiają i godnie reprezentują placówkę na zewnątrz. Zwracając się do wybitnych uczniów „Czwórki” pani dyrektor powiedziała, że duża wiedza to sukces o charakterze długotrwałej inwestycji. Życzyła wyróżnionym dalszych sukcesów i realizacji powziętych zamierzeń, a ich rodzicom podziękowała za wkład pracy, zaangażowanie w edukację, a przede wszystkim wzorowe wychowanie dzieci. Słowa podziękowania skierowała także do pana burmistrza i przedstawicieli samorządu miasta, dziękując za kontynuowanie tradycji nagradzania najlepszych uczniów.

      W sposób szczególny pani dyrektor podziękowała nauczycielom, podkreślając, że uczniowie nie byli osamotnieni w odkrywaniu tajemnic otaczającego świata, a uczący mają ogromny wpływ na kształtowanie charakterów młodych ludzi i ułatwienie im pojmowania spraw trudnych. Na zakończenie uroczystości, w odbyła sie krótka część artystyczna przygotowana przez młodzież  pod kierunkim pani Joanny Troć, a muzycznie uswietnił występ zespołu "Jak zawsze" pod kierunkiem pana Leszka Darmochwała.

„Dzień prymusa” to przede wszystkim czas nagród i wyróżnień.

Stypendia Burmistrza Krasnegostawu i listy gratulacyjne otrzymali:

W klasach IV-VI szkoły podstawowej

  • Oliwia Górecka                   Vd
  • Michał Błaszczak               IVd
  • Kinga Kalman                    IVb
  • Filip Szkoda                       VIc
  • Małgorzata Kluch               IVb
  • Roksana Korszla               IVb
  • Bartosz Klus                      IVc

W klasach III gimnazjum i klasach VII- VIII szkoły podstawowej

  • Kacper Szkoda                   III b
  • Mateusz Gawiński               III b
  • Tomasz Zieliński                 VII b
  • Olga Jastrzębska                III b
  • Adam Sadowski                 VII a
  • Zuzanna Kucharczyk         VIII c
  • Michał Kosmowski             VII b
  • Paweł Szuba                     VIII b
  • Dominik Marciniec              VII b
  • Michał Zwolak                     VII b
  • Aleksandra Kołodziejczyk  VIII c

Stypendia Dyrektora Szkoły i listy gratulacyjne otrzymali:

W klasach IV-VI szkoły podstawowej

  • Kamil Radecki                     VIc
  • Karolina Magier                   IVa
  • Oliwia Dzida                        IVc
  • Oliwia Tomczyk                   IVc
  • Aleksandra Garbal               Va
  • Bartosz Kędzierski              Va
  • Dawid Mąka                         Va
  • Aleksandra Kalman             Vd
  • Maja Fornalska                    Vd
  • Hanna Magier                      VIb

               

  • Zofia Lewandowska             VIc
  • Igor Szyszkowski                 VIc
  • Michał Gawiński                   IVb
  • Przemysław Pawelec          IVc
  • Laura Polak                          IVc
  • Damian Sawa                      IVc
  • Wiktoria Rapa                      Va
  • Anna Błaszczak                   VIc
  • Eliza Dega                            VIc
  • Łukasz Żukowski                  IVa

               

  • Mikołaj Berezowski               IVb
  • Zofia Proskura                      IVb
  • Szymon Boruczenko           IVb
  • Karol Grudzień                     IVc
  • Gabriela Cichosz                 Va
  • Kacper Świstowski              Va
  • Marcelina Kliszcz                Vb
  • Amelia Boruczenko             Vd
  • Julia Czystowska                Vd

W klasach III gimnazjum i klasach VII- VIII szkoły podstawowej

  • Michał Szymoniak               VIII b
  • Przemysław Błaszczak      VIII c
  • Maciej Pociński                   VIII c
  • Gabriela Klus                      VIII b
  • Sebastian Lewandowski     VIII b
  • Filip Pitura                            III b
  • Alicja Borzęcka                    III a

Nagrody Prymusa i listy gratulacyjne otrzymali:

  • Kornelia Fornal                    IVc
  • Michał Hać                           IVc
  • Kinga Królikowska               IVc
  • Miłosz Czerpak                   Vc
  • Martyna Tkaczyk                 Vc
  • Kinga Berbeć                      Vd
  • Natalia Szymańska             VIa
  • Anna Borzęcka                   Vd
  • Aleksandra Pieróg              Vb
  • Michalina Słabek                 IVb
  • Mikołaj Hartanowicz            IVc
  • Mateusz Kalman                IVc

 

01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone