Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 
Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
Wpisany przez Administrator
piątek, 05 lipca 2019 20:53

      stat19.06.2019 roku uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum pożegnali w trzech grupach szkołę. Zakończył się kolejny bardzo pracowity, ale obfitujący w wiele sukcesów, wydarzeń i niezapomnianych wrażeń rok szkolny.

       Uczniowie klas III gimnazjum uzyskali bardzo wysokie - wyższe od gminy, powiatu, województwa i kraju wyniki egzaminów gimnazjalnych, uzyskując średni wynik wyższy nawet o ponad 20 punktów procentowych od swoich rówieśników. Jest to historyczny moment, ponieważ uczniowie reprezentują ostatni rocznik wygaszanego gimnazjum.

       Również bardzo wysokie wyniki uzyskali uczniowie klas ósmych na swoim pierwszym egzaminie po szkole podstawowej. Są one także dużo wyższe od średniej gminy, powiatu, województwa i kraju. (Szczegółowe wyniki egzaminów - tutaj)

          W uroczystym zakończeniu roku szkolnego udział wzięli: burmistrz Krasnegostawu – pan Robert Kościuk, zastępca burmistrza Krasnegostawu – pan Wojciech Kaczmarczyk, przewodniczący Rady Miasta - pan Janusz Rzepka, radny Rady Miasta – pan Grzegorz Brodzik, przewodnicząca Rady Rodziców pani Bożena Dąbrowska, zastępcy przewodniczącej Rady Rodziców - pan Marcin Wojewoda i pani Agnieszka Rapa oraz licznie przybyli Rodzice uczniów, grono pedagogiczne, pracownicy administracyjno -obsługowi i sympatycy szkoły.

Koniec roku to czas na zasłużone nagrody.

Stypendia Burmistrza Krasnegostawu za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

z klas IV – VI:

Oliwia Górecka, Michał Błaszczak, Kinga Kalman, Filip Szkoda, Roksana Korszla, Oliwia Dzida, Maja Fornalska, Bartosz Kędzierski, Bartosz Klus, Przemysław Pawelec, Łukasz Żukowski, Karolina Magier, Małgorzata Kluch, Michał Gawiński, Mikołaj Berezowski, Zofia Lewandowska, Kamil Radecki, Igor Szyszkowski, Anna Błaszczak, Eliza Dega, Michał Hus, Oliwia Tomczyk, Damian Sawa, Laura Polak, Mateusz Kalman, Aleksandra Kalman

z klas VII, VIII i III gimnazjum:

Kacper Szkoda, Mateusz Gawiński, Olga Jastrzębska, Tomasz Zieliński, Aleksandra Kołodziejczyk, Zuzanna Kucharczyk, Adam Sadowski, Przemysław Błaszczak, Maciej Pociński, Michał Kosmowski, Paweł Szuba, Błażej Mazurek, Filip Pitura, Michał Szymoniak, Sebastian Lewandowski, Alicja Borzęcka, Michał Zwolak, Jagoda Jarmuł, Julia Srycharczuk, Dominik Marciniec.

Stypendia Dyrektora Szkoły za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

z klas IV – VI:

Hanna Magier, Igor Bałabaj, Aleksandra Garbal, Kacper Świstowski, Martyna Tkaczyk, Amelia Boruczenko, Szymon Boruczenko, Zofia Proskura, Karol Grudzień, Michał Hać, Gabriela Cichosz, Julia Czystowska, Kinga Berbeć, Mikołaj Szewczak, Tomasz Pomijan, Michalina Słabek, Karol Śmigasiewicz, Dominik Iłowiecki, Kornelia Fornal, Mikołaj Hartanowicz, Kinga Królikowska, Wiktoria Rapa, Marcelina Kliszcz, Ola Korczyńska

Stypendia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia sportowe otrzymali:

Mikołaj Kędziera, Jakub Wojewoda

Stypendia Dyrektora Szkoły za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

z klas VII, VIII i III gimnazjum:

Martyna Matczuk, Amelia Magier, Aleksandra Fidecka, Igor Jastrzębski, Magdalena Wrona, Krystian Mojski, Gabriela Klus, Julia Matyjaszek, Dominik Ptak, Julia Szczepanik, Michał Nowacki.

Stypendia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia sportowe otrzymali:

Szymon Droździel, Michał Jasiński, Kornel Piwko

Nagrody książkowe z klas I - III otrzymali:

  • Klasa I a: Maksymilian Berezowski, Wiktoria Fidecka, Wiktor Gułaś, Julia Hennoszczenko, Magdalena Kamińska, Jakub Korkosz, Iga Kozyrska, Michał Małek, Julita Mazurek, Antonina Solan, Maja Stasieczek, Anna Szymańska, Gabriela Szymańska, Nikodem Szymaszek, Weronika Wojciechowska, Dominika Wysocka, Kacper Zdybel, Wojciech Żuk
  • Klasa I b: Lidia Baran, Martyna Bereza, Tomasz Bociong, Brtłomiej Chmiel, Kacper Czuba, Inez Jeżyna, Adrianna Kalman, Igor Kobylarz, Adrianna Kowalska, Antoni Kurzyński, Laura Szarugiewicz, Mateusz Sugalski, Michał Waręcki, Nina Zakrzewska, Martyna Ziemba
  • Klasa I c: Julia Badach, Amelia Tywoniuk, Maja Dulbas, Ernest Kociubiński, Oktawian Radecki, Aleksandra Pliszczyńska, Amelia Mrozek, Zuzanna Kalita, Julia Marchewka, Maciej Szymański, Kamila Stacharska, Dominik Cieszko, Damian Dziewulski, Krzysztof Bańka, Igor Krzyżak,
  • Klasa II a: Amelia Dłużniewska, Hanna Dziewulska, Katarzyna Hartanowicz, Natalia Jaremek, Mateusz Jurkowski, Jakub Karczmarek, Michał Kopiel, Maria Kowalczyk, Lena Kowalska, Izabela Kozłowska, Kacper Kozłowski, Katarzyna Krupa, Estera Olech, Hanna Radczuk, Maja Stefańczyk, Milena Tkaczyk
  • Klasa IIb: Wiktor Drabik, Wojciech Dubaj, Milena Franczak, Julia Jasińska, Maja Kucharska, Arkadiusz Magier, Jakub Matysiak, Wiktoria Mazurek, Nikola Pawelec, Antoni Podkowiak, Jakub Siwczuk, Paulina Staszak, Martyna Winiarczyk, Wiktoria Wróbel , Piotr Żukowski
  • Klasa II c: Hubert Bartnik, Iga Bodio, Joanna Ciechan, Miłosz Chlewicki, Franciszek Gęborys, Róża Grabias, Barbara Jarocka, Klaudia Kmieć, Julia Kiryczuk, Emilia Łubińska, Jakub Tokarski, Alicja Staszak
  • klasa III a: Martyna Berbeć, Laura Delikat, Wiktor Droździel, Oskar Jakubowski, Kacper Kończyński,  Michał Matysiak, Magdalena Misztal, Natalia Piech, Agnieszka Śledź

Uczniowie ze 100% frekwencją także otrzymali nagrody:

  • I a - Maksymilian Berezowski, Michał Małek, Maja Stasieczek, Kacper Zdybel
  • I b - Adrianna Kalman, Mateusz Sugalski
  • I c - Krzysztof Bańka
  • II b - Jakub Siwczuk
  • IIc - Joanna Ciechan, Jakub Tokarski

Z klas IV – VI świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali:

  • Klasa IVa: Karolina Magier, Łukasz Żukowski, Zuzanna Zamojska, Wiktoria Bochyńska
  • Klasa IVb: Kinga Kalman, Roksana Korszla, Mikołaj Berezowski, Michał Gawiński, Małgorzata Kluch, Michał Hus, Szymon Boruczenko, Zofia Proskura, Tomasz Pomijan, Michalina Słabek, Karol Śmigasiewicz, Dominik Iłowiecki, Wiktoria Muca, Aleksandra Janeczek
  • Klasa IVc: Oliwia Dzida, Bartosz Klus, Przemysław Pawelec, Mateusz Kalman, Laura Polak, Damian Sawa, Oliwia Tomczyk, Igor Bałabaj, Karol Grudzień, Michał Hać, Kornelia Fornal, Mikołaj Hartanowicz, Kinga Królikowska, Szymon Ostrowski, Oliwier Łapa, Zofia Nowacka.
  • Klasa IVd: Michał Błaszczak, Maja Gmiter,
  • Klasa Va: Bartosz Kędzierski, Aleksandra Garbal, Kacper Świstowski, Gabriela Cichosz, Wiktoria Rapa, Dawid Mąka, Patryk Pawłowski, Karolina Wójtowicz, Maja Jeleń, Michał Bil, Jakub Muszyński
  • Klasa Vb: Marcelina Kliszcz, Paweł Kapuśniak, Aleksandra Pieróg, Dominik Kiciak, Iga Moń, Maja Kijuc
  • Klasa Vc: Martyna Tkaczyk, Ola Korczyńska, Miłosz Czerpak, Nikola Iłowiecka, Adrian Radzięciak, Iga Kulawiak, Mikołaj Weremko
  • Klasa Vd: Oliwia Górecka, Maja Fornalska, Aleksandra Kalman, Amelia Boruczenko, Julia Czystowska, Kinga Berbeć, Anna Borzęcka, Emilia Dega, Hubert Gałan, Patryk Tuczyński, Karol Goral, Marcelina Głuchowska, Bartosz Iwańczuk
  • Klasa VIa: Natalia Szymańska, Emilia Barlakowska, Jakub Wojewoda, Zuzanna Świstowska
  • Klasa VIb: Hanna Magier, Mikołaj Szewczak, Dominik Poniedziałek
  • Klasa VIc: Filip Szkoda, Anna Błaszczak, Zofia Lewandowska, Kamil Radecki, Igor Szyszkowski, Eliza Dega, Jan Konaszuk, Martyna Kozak, Amelia Gałęzowska, Martyna Korszla, Julia Żebrowska, Mikołaj Kędziera, Kornelia Sędłak

Za 100% frekwencję nagrody książkowe otrzymali:

  • IVa: Luiza Tworek
  • IVb: Małgorzata Kluch, Wiktoria Muca, Mikołaj Berezowski
  • IVc: Igor Bałabaj, Oliwia Tomczyk
  • IVd: Michał Kozaczuk
  • Va: Lena Łuczak, Wiktoria Puła
  • Vc: Martyna Tkaczyk
  • Vd: Anna Borzęcka, Maja Fornalska, Karol Goral, Aleksandra Kalman, Aleksandra Kowalik, Aleksandra Kozyrska
  • VIa: Natalia Szymańska
  • VIc: Piotr Czwórnóg, Kacper Kafarski, Martyna Kozak, Kornelia Sędłak
  • VIIa: Adam Sadowski, Kacper Kowalski
  • VII b: Tomasz Zieliński, Michał Kosmowski, Michał Zwolak, Dominik Marciniec, Oliwia Kiszczak, Paula Bodio, Maja Fiszer
  • VIIIa: Błażej Mazurek, Amelia Magier, Adrianna Dras
  • VIII b: Paweł Szuba, Michał Szymoniak, Sebastian Lewandowski, Gabriela Klus, Aleksandra Fidecka, Kornel Piwko, Gabriela Kazimierska, Michał Wojciechowskim, Weronika Pawłowska
  • VIIIc: Zuzanna Kucharczyk, Przemysław Błaszczak, Aleksandra Kołodziejczyk, Maciej Pociński, Julia Szczepanik, Michał Magier
  • III a gimnazjum: Alicja Borzęcka, Krystian Mojski, Michał Nowacki, Agata Staszak, Mateusz Kogut, Hanna Nadolska, Ernest Swatowski
  • Z klasy III b gimnazjum: Mateusz Gawiński , Kacper Szkoda, Olga Jastrzębska, Filip Pitura, Jagoda Jarmuł, Julia Strycharczuk, Martyna Matczuk, Igor Jastrzębski, Dominik Ptak, Magdalena Wrona, Julia Matyjaszek, Mateusz Pawłowski, Wojciech Śledź

Za 100% frekwencję nagrodę książkową otrzymał:

 Łukasz Łukaszczyk z kl. VIIIa

Nagrody książkowe za pracę na rzecz szkoły z klas VII – VIII otrzymali:

Adam Sadowski , Kacper Kowalski, Grzegorz Gierula, Adrianna Dras, Błażej Mazurek, Amelia Magier, Wiktoria Adamczyk, Gabriela Klus, Zuzanna Kołyga, Martyna Łubiarz, Alicja Szadura, Aleksandra Fidecka, Weronika Pawłowska- Michał Szymoniak, Sebastian Lewandowski, Kornel Piwko, Michał Wojciechowski, Zuzanna Kucharczyk, Maciej Pociński, Michał Jasiński, Aleksandra Kołodziejczyk, Julia Szczepanik, Elżbieta Łobodzińska, Tomasz Złomańczuk .

Z gimnazjum nagrody książkowe za pracę na rzecz szkoły otrzymali:

Krystian Mojski, Dominik Ptak, Kacper Szkoda.

 Serdecznie wszystkim gratulujemy,

życzymy udanego wypoczynku oraz wielu miłych wakacyjnych wrażeń.

 Do zobaczenia we wrześniu!

 

Zakończenie roku szkolnego w klasach I-III sp

 

020304050607080910111213141516

Więcej zdjęć z tej uroczystości znajdziesz tutaj

 

Zakończenie roku szkolnego w klasach IV-VI sp

010203040506070809101112131415171819202122232425262728293031

Więcej zdjęć z tej uroczystości znajdziesz tutaj

 

 

Zakończenie roku szkolnego w klasach VII-VIII sp i III gimn

 

010203040506070809101112131415161718192021222324252627293031323334353637383940414243

Więcej zdjęć z tej uroczystości znajdziesz tutaj

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone