Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Kajakiem przez Obrocz i Zwierzyniec
Wpisany przez Administrator
środa, 17 października 2018 12:18

      01W dniu 20 września 2018r. z okazji Dnia Chłopaka klasa III A i B gim. oraz 8 A wraz z opiekunami p. Joanną Szewczuk, p. Waldemarem Wożakowskim oraz p. Teresą Kubiną wybrała się na wycieczkę. Naszym głównym celem wycieczki było miłe spędzenie czasu w dobrym towarzystwie w otoczeniu natury.

 

 

     Wycieczkę rozpoczęliśmy w punkcie startowym spływu- w Obroczu. Po zapoznaniu nas ze wszystkimi zasadami bezpieczeństwa oraz odpowiednim przygotowaniu nas wyruszyliśmy w trasę. Dobra zabawa i uśmiech na twarzy towarzyszyły nam do końca spływu. Nie sposób było się nudzić- trzeba było cały czas manewrować, uważając na pojawiające się co kilkadziesiąt metrów zakręty, co nie należało do najprostszych zadań. Piękne widoki pól i lasów dominowały dookoła. Przeszkody na rzece Wieprz urozmaicały zabawę. Po ciężkiej trasie na ostatnim odcinku spływu- na jeziorze, część grupy odnalazła jeszcze siły na zawody sportowe, wyścigi w kajakach, a ta bardziej zmęczona część opalała się na słońcu w kajakach. Po wysiłku fizycznym udaliśmy się na posiłek do restauracji, a następnie obraliśmy kurs na Krasnystaw. 

     Wycieczka spełniła wszystkie oczekiwania uczestników, było wesoło, aktywnie fizycznie i z humorem. Wszyscy miło wspominają spędzony czas.

Krystian Mojski

0102030405060708091011121314

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone