Wydarzenia kulturalne
Jesienna zaduma …
środa, 07 listopada 2018 13:26

08Listopad to miesiąc zadumy, pamięci, refleksji, wspomnień o najbliższych, których już z nami nie ma, a także o tych którzy walczyli o naszą wolność.

Zgodnie z naszą polską tradycją zapalamy w tym czasie znicze  i odwiedzamy miejsca pamięci.

wybicki

Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej zapraszają wszystkie przedszkola, szkoły oraz placówki oświatowe w kraju i za granicą do włączenia się w akcję „Rekord dla Niepodległej”.

W piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wspólnie zaśpiewamy 4-zwrotkowy hymn narodowy.

"Dzień Nauczyciela" w szkole - na wesoło!
poniedziałek, 15 października 2018 14:43

dzien KEN 2018

,,Gdy świat posprzątamy, lepszy humor mamy”
czwartek, 11 października 2018 13:12

02W piątek, 21 września uczniowie klas V a, b, c, d pod opieką pań: Doroty Rzeczyckiej- Brodzik, Agnieszki Rybczyńskiej Manachiewicz, Doroty Szewczak oraz Magdaleny Nawrockiej wzięli udział w akcji "Sprzątania Świata”.

Kukiełkowy teatrzyk
czwartek, 11 października 2018 12:58

119 października odwiedził naszą szkołę Teatr Kukiełkowy „Tomcio” z Nowego Sącza. Uczniowie z klas I-III szkoły podstawowej mieli okazję obejrzeć wspaniałe przedstawienie „Czterej Muzykanci z Bremy” oparte na pięknej baśni Braci Grimm, które opowiada o losach -nikomu już niepotrzebnych- starych zwierząt wyrzucanych z domu oraz o dziejach biednego chłopca.

Kiermasz taniej książki

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>