Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

…i my czytaliśmy…
Wpisany przez Administrator
wtorek, 18 września 2018 07:56

057 września uczniowie „Czwórki” wzięli udział w „Narodowym Czytaniu” „Przedwiośnia” oraz „Antologii Niepodległości”. Temu ogólnopolskiemu wydarzeniu towarzyszyło w szkole wiele działań, m.in. uczniowie wykonali gazetkę okolicznościową o Stefanie Żeromskim i jego twórczości, czytali fragmenty utworów przez szkolny radiowęzeł, rozwiązali quiz tematyczny przygotowany przez panie z biblioteki, obejrzeli wystawę dzieł Żeromskiego, wzięli udział w miejskich obchodach tego wydarzenia.

Na szkolnym korytarzu podczas każdej przerwy można było wysłuchać nagrań fragmentów „Przedwiośnia” w wykonaniu pary prezydenckiej.

Uczniowie już zastanawiają się, z jaką lekturą zmierzą się w przyszłym roku …

010203040506070809

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone