Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

100 KARTEK NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 24 września 2018 13:08

      kartka

      Z inicjatywy pani Małgorzaty Wróbel nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej mającej na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im bezpłatnych kartek dystrybuowanych na terenie całego kraju.

     Kartki są do pobrania w sekretariacie szkoły. Wypełnione np. życzeniami, pozdrowieniami, podziękowaniami lub innymi myślami należy wrzucić do skrzynki Poczta Małego Powstańca, która będzie ustawiona od wtorku do piątku na parterze szkoły.

     W klasach starszych zostaną przeprowadzone lekcje historii o Powstaniu Warszawskim, zaś na lekcjach języka polskiego uczniowie napiszą kartki do wybranych bohaterów.

     Więcej informacji o akcji ogólnopolskiej, materiały do lekcji, nazwiska powstańców znajdują się na stronie: https://bohateron.pl/

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone