Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Kukiełkowy teatrzyk
Wpisany przez Administrator
czwartek, 11 października 2018 12:58

     119 października odwiedził naszą szkołę Teatr Kukiełkowy „Tomcio” z Nowego Sącza. Uczniowie z klas I-III szkoły podstawowej mieli okazję obejrzeć wspaniałe przedstawienie „Czterej Muzykanci z Bremy” oparte na pięknej baśni Braci Grimm, które opowiada o losach -nikomu już niepotrzebnych- starych zwierząt wyrzucanych z domu oraz o dziejach biednego chłopca.

     Spektakl ma piękne przesłanie, mówiące o tym, aby wspólnie dążyć do wyznaczonego celu, być bezinteresownym, pomagać potrzebującym. Z pewnością, te nieprzemijające wartości ukazane w baśni dzieci zapamiętają na długo, albowiem z przejęciem śledziły losy baśniowych bohaterów. Kolorowa scenografia i barwne kukiełki wzmocniły wrażenia odbiorcze.

     Spektakl wzbudził w młodych widzach zachwyt i radość, czego wyrazem były również gromkie brawa na zakończenie.

MS

010203040506070809101112131415161718

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone