Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Z jak Zorro!
Wpisany przez Administrator
wtorek, 18 grudnia 2018 11:11

9W przedświątecznym czasie, z okazji Mikołajek iTeatr przygotował prezent dla najmłodszych uczniów szkoły.

14 grudnia dzieci z klas I-III obejrzały muzyczny spektakl o jednym z najsłynniejszych bohaterów w masce – Zorro. Przedstawienie zostało przygotowane przez Teatr Dzieci Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie, zaś oprawę muzyczną zawdzięczamy Tercetowi Egzotycznemu.

Wesoła muzyka meksykańska, popisy fechtunku, bohaterski El Zorro (przypominający naszego Janosika) – wszystko to złożyło się na porywający w odbiorze spektakl w jakości HD, który był oglądany przez tysiące uczniów w jednym czasie w całej Polsce.

Z niecierpliwością czekamy na następne propozycje iTeatru.

MS

123456789

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone