Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Poznajemy zawód policjanta
Wpisany przez Administrator
środa, 19 grudnia 2018 13:28

08       Realizując zagadnienia programowe z zakresu orientacji zawodowej, uczniowie klasy II c wybrali się do Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. Celem wycieczki było zapoznanie z pracą policjantów, zwiedzenie budynku komendy oraz zobaczenie sprzętów używanych w codziennej służbie. Dzieci przyjrzały się m.in. pracy oficera dyżurnego, technika kryminalistyki i innych funkcjonariuszy.

      Obejrzały policyjny radiowóz wyposażony w profesjonalny sprzęt do obsługi zdarzeń drogowych, który okazał się dla nich największą atrakcją. Uczniowie nie omieszkali skorzystać z okazji, aby usiąść choć na chwilę wewnątrz radiowozu.

      Wizyta na komendzie wzbogaciła wiedzę dzieci na temat specyfiki pracy policjantów oraz przyniosła wiele radości. Niektóre z nich zadeklarowały, że w przyszłości wstąpią w szeregi tej formacji. Na pamiątkę spotkania dzieci wykonały album, na temat zawodu policjanta.

R.K.

0102030405060708091011121314

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone