Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Świąteczne warsztaty florystyczne
Wpisany przez Administrator
piątek, 04 stycznia 2019 11:40

         14Wszyscy kochamy Święta Bożego Narodzenia, ale aby stworzyć niepowtarzalny, świąteczny nastrój trzeba otoczyć się stosownymi dekoracjami i tradycyjnymi stroikami. Dlatego uczniowie kl. II c wzięli udział w warsztatach florystycznych. Podczas zajęć prowadzonych przez Państwo Annę i Sławomira Krzyżanowskich uczyli się zasad prawidłowego komponowania i wykonywania dekoracji świątecznych.

Za podstawę stroików posłużyły drewniane krążki oraz gąbka florystyczna, która z pewnością pozwoli gałązkom świerkowym przetrwać do Wigilii. Głównym elementem każdego stroika była świeca, natomiast pozostałe elementy dekoracyjne stanowiły kwiaty, bombki, szyszki, kokardki i brokatowe druciki. Warsztaty przebiegły w miłej, twórczej atmosferze, a ich efekty zachwyciły wszystkich urodą .Każde dziecko zabrało swój stroik do domu, gdzie z pewnością zajmie honorowe miejsce na świątecznym stole.

Serdeczne podziękowania składamy Pani Annie Ciechan i Pani Annie Mazurek za inicjatywę i pomoc w przeprowadzeniu tych ciekawych zajęć.

R.K.

0102030405060708091011121314

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone