Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

POCZYTAJ MI MAMO, POCZYTAJ MI TATO……
Wpisany przez Administrator
czwartek, 31 stycznia 2019 12:09

2         Pod tym hasłem rozpoczęło się w klasie I A „klasowe czytanie”. Dzieci co kilka dni będą słuchały fragmentów książek czytanych przez rodziców i innych zaproszonych gości.  29 stycznia mamusia Michała, pani Agata Małek czytała dzieciom wiersze Juliana Tuwima. Był „Słoń Trąbalski”, „Samochwała” i „Rycerz Krzykalski”. Wszyscy słuchali w ciszy i skupieniu i byli bardzo zawiedzeni, gdy zajęcia dobiegły końca. Taka lekcja podobała się wszystkim.

             Serdecznie dziękujemy pani Agacie Małek za zaangażowanie się w akcję czytelniczą kl. I A.

MW

 

1234567

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone