Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Król i Królowa życzliwości
Wpisany przez Administrator
wtorek, 19 marca 2019 11:12

      1Życzliwość bez wątpienia odgrywa doniosłą rolę w codziennym życiu każdego człowieka. Uśmiech , miłe słowo, uprzejmy gest potrafią sprawić, że ludziom żyje się lepiej.

     By promować zachowania oparte na życzliwości , w klasie II c zorganizowano plebiscyt na KRÓLOWĄ ŻYCZLIWOŚCI I KRÓLA ŻYCZLIWOŚCI. Podczas trwania Tygodnia Życzliwości uczniowie starali się być dla siebie mili, pomocni, grzeczni, uśmiechnięci, przyjaźnie nastawieni. Na zakończenie tygodnia dzieci wybrały sposród siebie najbardziej życzliwą koleżankę i najbardziej życzliwego kolegę.

     Zwycięzcy konkursu otrzymali odznakę życzliwego, pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

    Tytuł KLASOWEJ KRÓLOWEJ ŻYCZLIWOŚCI zdobyła Iga Bodio, a KLASOWYM KRÓLEM ŻYCZLIWOŚCI został Hubert Bartnik. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką !

RK

 

123

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone