Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Pokaz uzbrojenia „Błękitnej Brygady”
Wpisany przez Administrator
środa, 20 marca 2019 10:02

09     15 marca uczniowie klasy II c skorzystali z niebywałej okazji, jaką był pokaz nowoczesnego uzbrojenia przygotowany przez 12 Brygadę Zmechanizowaną ze Szczecina zwaną „Błękitną Brygadą”. Dzieci z wielkim zaciekawieniem obserwowały pojazdy militarne takie jak: kołowy transporter opancerzony Rosomak, Wóz Ewakuacji Medycznej, Wóz Rozpoznania Technicznego, zestaw przeciwlotniczy Hibneryt.

Podczas zwiedzania mogły obejrzeć każdy sprzęt z bliska, wejść do środka, spróbować obsługi niektórych urządzeń. Dzięki miłej i życzliwej atmosferze dzieci chętnie zadawały pytania żołnierzom, oglądały broń oraz inne wojskowe akcesoria. Dla nich była to wyjątkowa wyprawa pełna niecodziennych atrakcji.

RK

0102030405060708091011

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone