Wydarzenia 2019 / 2020

Plakat - Nie pal smieci

Złota, polska jesień
wtorek, 12 listopada 2019 12:28

08 Klasy I - III wzięły udział w konkursie plastycznym pt. ,,Złota, polska jesień’’. Spośród wielu pięknych, kolorowych prac wyłoniono 27 laureatów, którzy zostali nagrodzeni dyplomami i książkami. Klasy IIIa i IIIc przygotowały część artystyczną oddającą klimat tegorocznej złotej jesieni. Aktorzy ubrani w piękne jesienne stroje piosenkami, wierszami i grą na flażolecie oddali hołd tej barwnej porze roku i zachęcili uczniów do korzystania z jej uroków.

III miejsce dla zespołu wokalnego ,,Jak zawsze” w XIX w Diecezjalnym Konkursie Piosenki Religijnej „Moja wiara, moja miłość”
czwartek, 31 października 2019 11:21

5W dniu 29 października 2019r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu odbył się Diecezjalny Konkurs Piosenki Religijnej „Moja wiara, moja miłość”. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej „Dzielmy się wiarą jak chlebem”. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Biskup Zamojsko – Lubaczowski Marian Rojek.

"Poemat o mieście LUBLINIE"
poniedziałek, 28 października 2019 14:49

Sporo jest pięknych wsi i miasteczek, wiele z nich bywa celem wycieczek.
Jednak kto przybył do Lublina, o jego atrakcjach nie zapomina.
Uczniowie IVa i Vb 16 października, także do Lublina pojechali,

Fajny dzień na Ranczo Arka
poniedziałek, 28 października 2019 14:36

11Dnia 15 października klasa III c wybrała się na długo oczekiwaną wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego – Ranczo Arka w Sernikach koło Lubartowa. Uczniowie byli zachwyceni możliwością zobaczenia z bliska wielu zwierząt, ich głaskania i karmienia. Uzyskali wiele ciekawych informacji o zwyczajach zamieszkujących tam zwierząt. Mieli okazję spotkać renifery, kozy, lamy, daniele, dziki, osły, strusie, bydło szkockie, króliki, kaczki, łabędzie, jeżozwierza, papugi, indyki czy zebrokonia. Wiele sympatii wśród dzieci zdobył kucyk, z którym się zaprzyjaźniły.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>