Wydarzenia 2019 / 2020
Krasnostawskie kolędowanie
poniedziałek, 20 stycznia 2020 06:17

0

Zespół wokalny ,,Jak zawsze” laureatem XVI Powiatowych Spotkań z Kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki”
piątek, 10 stycznia 2020 20:00

pwds 12

Dnia stycznia 09. 2020r. o w Młodzieżowym Domu Kultury w Krasnymstawie odbyły się przesłuchanie zgłoszonych uczestników XVI Spotkań z Kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki” organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie przy współpracy i wsparciu Starostwa Powiatowego. Laureatem konkursu został zespół wokalny ,,Jak zawsze” pod kierunkiem Pana Leszka Darmochwała.

„Wspólne kolędowanie” po raz siedemnasty.
piątek, 10 stycznia 2020 09:46

55

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia wielu uczniów, oczarowanych świątecznym klimatem stanęło do szkolnego konkursu „Wspólne kolędowanie” by sięgnąć po laury na polu wokalnym lub instrumentalnym. Przesłuchanie konkursowe w obecności jury trwało pięć godzin, a wykonawców słuchali również koledzy i koleżanki z klasy. Otwarcia konkursu dokonali uczniowie klasy III a - uczestnicy innowacji pedagogicznej pt „Muzykowanie na flażoletach” kolędą „Gdy się Chrystus rodzi”.

PODZIEKOWANIE 39

Jasełka 2019
piątek, 20 grudnia 2019 13:41

36        Jasełka pod tytułem "Niesforna klasa" w wykonaniu klasy VId przygotowały Renata Tywoniuk - Kwoka, Magdalena Nawrocka i Wioleta Kister - Jakubiak. Oprawę muzyczną zapewnił zespół "Jak zawsze" pod kierunkiem Leszka Darmochwała. Z repertuarem świątecznym wystąpili także soliści - laureaci szkolnego konkursu na najpiękniej wykonaną kolędę i pastorałkę - "Wspólne kolędowanie". Organizatorem konkursu jest s. Irena Kocieł